Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptem 40. hétbe. Tegnap...

Ma léptem 40. hétbe. Tegnap reggel óta megy a hasam, és sokszor mensi szerű görcsöt is érzek utána. Van értelme széntablettát szednem a hasmenésre, vagy ez már természetes?

Figyelt kérdés
Ez már lehet annak a jele, hogy hamarosan megyünk szülni? Meddig húzhatom még így? Aki így járt, meddig kínlódott a hasmenéssel?
2008. nov. 21. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogyne! Lehet, már éjjel megszületik a nagy hidegfrontra! A vajúdás egyik tünete lehet a hasmenés.

Szerintem ne szed be semmit, hamarosan megszületik a kisbabád!

Nagyon sok boldogságot Nektek!

2008. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Bár én még nem szültem, de mindenhol azt olvasom, hogy szülés előtt pár nappal lehet hasmenés.

Én nem vennék be széntablettát a helyedben. A tested már készül a szülésre... DE JÓ NEKED!!!!!

37hetes.

2008. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Ártani nem árt,ha nagyon nem bírod nyugodtan vedd be,ha odakerülsz gondolom úi.kapsz beöntést.

Lehet a szülés előjele,igen.

Lehet,hogy az éjszaka már jönnek a fájások is.

2008. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

De jó neked! Nemsokára megfoghatod a babádat. Én is várom a 40-et, de még van hátra 14 hét.


Ha nagyon rossz, egyél meg inkább egy banánt.

Ma éjjel lesz egy hidegfront! Lehet már holnap mész! :)

Kitartást. :D

2008. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mar a tested keszulodik a szulesre, azert van hasmenesed. A szentablettat inkabb ne vedd be.
2008. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen,tisztulsz,úgyhogy ha tényleg bírod,akkor ne vegyél be tabit:)

Könnyű szülést és gyönyörű babát kívánok:)


11 hetes kislány anyukája

2008. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

ez a kozeli szules jele!:)

csomagolj!!

2008. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó lenne már túl lenni rajta és a kezemben tartani a kisfiamat!
2008. nov. 21. 18:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Az éjszaka nem hozott változást...Vagyis mintha csökkent volna a hasmenés.....
2008. nov. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!