Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik (budapesti) magánkórház...

Melyik (budapesti) magánkórházat ajánljátok elsőbabás kismamának?

Figyelt kérdés
Terhesgondozás és szülés szempontjából.
2022. nov. 19. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez fugg attol, hogy mit szeretnel, mi a fontos szamodra

Legyen PIC? Haboritatlan szules partiak?

2022. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Programozott császárt szeretnék, ez a legfontosabb. Valamint hogy a párom is bent lehessen végig velünk a kórházi tartózkodásunk alatt.


Úgy tudom, PIC nincs magánkórházakban (bár remélem, nem is lesz rá szükségünk).

2022. nov. 19. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Róbertban már van PIC pár hónapja, nyilván van lehetőség program császárra és van VIP családi szoba, de ők inkább természetes pártiak. (én amúgy ott szültem, de pont a háborítatlanság végett, nagyon szép élmény maradt az egész).

A Maternityről tudom úgy, hogy haladóbb szelleműek a programcsászárral kapcsolatban.

2022. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a pic?
2022. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koraszülött babák számára létrehozott osztály.


Végül mi a Maternity és a Duna Medical között gondolkozunk erősen, de én inkább hajlok az előbbi felé.

2022. nov. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!