Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vidékiként hogyan lehet...

Vidékiként hogyan lehet kivitelezni a szülést egy budapesti magánkórházban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet,hogy nagyon buta ez a kérdés,de érdekelne,hogy vidékiként hogyan történik a szülés egy fővárosi magánklinikán?

Miskolciak vagyunk,de mindenképpen szeretnék magánklinikán szülni.

Ha itt Miskolcon járok a saját orvosomhoz a vizsgálatokra,akkor azt elfogadják a klinikán? Nyilván minden vizsgálatra nem tudnék elutazni,amit itt a városban is meg tudnak csinálni. A szülés utáni vizsgálatokra is el tudnék járni az itteni saját orvosomhoz.

Kérem akinek van tapasztalata ilyen ügyben ossza meg vele,nagyon hálás lennék. MINDEN IS érdekel. :)


Köszönöm szépen! :)



2021. júl. 22. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én budapestiként szültem magánkórházban, de csomóan szültek ott úgy, hogy a terhesgondozás nem ott történt. A 36. hét környékén kell egy szülésengedélyeztetésnek nevezett vizsgálatra elmenni a (választott?) orvoshoz, aki megnézi az addigi leleteidet, megvizsgál, bevisz a rendszerbe, felveszi az adataidat, elmondja a legfontosabb tudnivalókat és utána várnak szeretettel. Az nem tudom, minden magánkórházban úgy van-e, hogy a 37. héten kötelező beszélgetés az aneszteziológussal, ő kikérdez allergiákról, megnézi, hogy majd tud-e adni EDA-t, ha kéred/szükséges.

Viszont ebben a kórházban úgy volt, hogy a ctg-kre (nem tudom, hogy teljesen, vagy csak valamelyik későbbi terhességi héttől, de a 40. héten túl már egészen biztosan) már oda kell menni, hogy ha bármi van, akkor egyből el tudjanak látni.

2021. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem őket hívod fel? De ha fizetsz, és megvannak a vizsgálati leletek, láthatják, hogy nincs komplikáció, akkor semmi ok, hogy ne fogadjanak.Amúgy az egyik ilyen klinikánál 950 ezer egy szülés az utóellátással együtt.
2021. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Da Vinci klinikát tudom, ott érdeklődtem.

Ott nem engedik, hogy ne náluk történjen a terhesgondozás.

Vannak kötelező vizsgálatok h egyáltalán fogadnak-e, +a terhesgondozás végig.

Ezért nem szülök náluk, kivitelezhetetlen 10+ alkalommal leutazni oda a terhesség alatt.

Más magánklinika lehet, hogy engedi, érdemes körbe érdeklődni.

2021. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat! :)
2021. júl. 22. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy működik, mint bárkinek. Felhívod őket, elmondod, hogy kb mikor szülnél náluk és vállalják e. Ha van hely és kapacitás és fizeted, és belefér nekik, akkor megbeszélitek a további részleteket. Nem minden magánkórház ragaszkodik a terhesgondozáshoz, főleg, hogy nem kis pénzt kell fizetni nekik.
2021. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!