Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet Magyarországon...

Hogyan lehet Magyarországon állami kórházban különösebb ok nélkül császármetszést intézni?

Figyelt kérdés
Annyi meg annyi ismerősömnél hallottam, hogy semmi okuk nem volt rá, de mégis elintézték a császárt. Én viszont úgy tudom hogy azt csak nagyon komoly esetben lehet. Akkor most hogy van?

2022. nov. 26. 09:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam, hogy már pénzt sem fogadnak el az orvosok, mert félnek hogy esetleg beépített emberek vagyunk, és csak teszteljük.
2022. nov. 26. 09:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai szakvélemény kell hozzá.
2022. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, eltöröd a felkarod.

Eszembe jutna meondani az orvosnak, hogy Kirschner-drótot, retrográd velőűrsínezést vagy velőűrszegezést esetleg szögletstabil lemezt szeretnél?


Na ugye.

A sectio választása pont olyan orvosi szempontok szerint kellene hogy történjen, mint bármi más műtéti beavatkozásé. Nem kívánságműsor. Szerintem a legjobb, ami történhet, hogy felajánlod a pénzt, az orvos nemet mond. Mert akkor legalább tudod, hogy a szakmája fontosabb számára, és jó kezekben vagy. Olyanra ne bízd magad, aki pénzért tesz a szabályokra.

2022. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Megbeszéled vele, viritod a lóvét. Mindent ellehet intézni, a pénz nagy úr. Eredmény:nem szenvedsz órákig feleslegesen, nem lesz oxigén hiányos a gyerek,mint a sógornőmnél. Akit a közel 4 kilós gyerekkel sem császároztak meg.
2022. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
4! Egy 3,7 és egy 4,5 kilós gyereket szültem természetes úton. Makk egészségesek, ne beszélj hülyeséget hogy a súly miatt rögtön császár kell. A kolléganőm 5,2 kilós fiút szült természetes úton.
2022. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos vagy szerencsére, de simán lefizethetőek.

A császár veszélyesebb, mint egy hüvelyi szülès. De egy hozzá nem értő doki simán elintèzi, hogy a hüvelyi szülèsnèl is sèrülj.

2022. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

4.3 kilos gyereket szült tesóm 2* is hüvelyi úton..

A császár nem egy kívánság, hanem egy orvosi szakvéleményen alapuló dolog, ha szükséges lesz akkor szólni fognak.

2022. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem szenved feleslegesen órákig?

Ja nem, csak hetekig...ilyen hülyeségekkel ne biztassátok már.

2022. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Milyen hetekről beszélsz? Nem kell magát elhagyni és akkor nem lesz gond..

Mi lenne ha lenne tesz pl? Azzal se kell akkor foglalkozni mert megszületett a kicsi? Hagyjuk már a drámát

2022. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ennyi erővel szüljön simán, pár óra görcs meg egy kis nyomás azt kint van.. még jobb, nem??
2022. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!