Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Téged is ok nélkül császározta...

Cillus kérdése:

Téged is ok nélkül császároztak idő előtt? Én még mindig nem értem miért kellett 36hetsen, ha minden jó volt

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
36 hetesen egészen biztosan nem csaszaroznak, ha minden jó
2018. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ciluska, akkor valószínűleg nem volt minden jó!
2018. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nos, mi gyakorizók mind szakemberek vagyunk és itt ülünk leleteid birtokában és ...

ja nem.

2018. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
36 hetesen koraszülöttnek számít, biztos, hogy csak úgy unalom ûzônek nem vették ki. Valami nem volt rendben és nyilván ezt neked is elmondták. Talán orvos vagy, hogy jobban tudod?
2018. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ok nèlkül NEM császároznak csak úgy, ok nélkül meg főleg nem. Plusz ehhez csak annyit hogy a dokim rengeteg saját sztorit tud mondani ahol pl 38 hetesen anyuka nem engedte a császárt mert korainak tartotta, pedig voltak jelek hogy gond lehet...pár nap múlva már nem èlt a baba... Egy másiknál meg nemrèg harmadik babánál nem volt jó a ctg, úgy kellett rábeszèlni hogy szülni kell mert gond van, de anyuka hajtogatta hogy tegnap is mozgott. Vègül sikerült rábeszèlni, szerencse mert nem sokon múlt, másnapra jó esèllyel kèső lett volna. Nem is értem hogy kèrdőjelezheti meg egy anyuka az orvost...
2018. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy toxemia miatt? Magas vérnyomás, fehérje a vizeletben és vizesedés nem volt? Én is jól éreztem magam, majd 37. héten közölték, hogy szinte túrós lett a fehérje teszt eredménye és készítettek elő a műtéthez.
2018. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 36 hetesen operáltak, akkor biztosan nem volt minden rendben.
2018. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
engem tegnap 35+4hetesen megcsászároztak:) ez idő elött van jóval:)
2018. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó gondolom volt oka...mit mondtak?
2018. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
elkaptam egy influenzát,gyogyszereket kellett volna rogton szednem,és aztmondta a doktor úr hogy meg kell császározni mert az nem tesz jot a kicsinek:/
2018. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!