Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem merek szülésről...

Miért nem merek szülésről videót nézni?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kisfiam, természetes szülésem volt, jó élményként maradt meg, viszonylag gyors szülés is volt, nem volt ért semmi trauma. Barátnőm most vár babát, és sorra nézi a szüléses videókat, és küldi át nekem őket. De ahogy a szülés előtt, most sem visz rá a lélek, hogy megnézzek egyet is. Valahogy nem akarom látni fullban mi történik ott lenn. Ez normális? Ti néztetek akár szülés előtt vagy után szülésről szóló videókat?
2022. dec. 4. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Én rengeteget megnéztem szülés előtt. Azóta is láttam már.
2022. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhéten szülök először, nem néztem meg egyet sem. Nincs két egyforma szülés, elmondták/elolvastam mik szoktak történni majd meglátjuk.
2022. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem. Én se bírom, meg nem is vagyok rá kíváncsi, elég hogy tudom mi történik.
2022. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se néztem se a fiam születése előtt, se most a kicsi születése előtt. Először úgy voltam, hogy néha "boldogok a tudatlanok" most meg már tudom mire számítsak, jobb nem gondolni rá. Sajnos nagyon nehéz szülésem volt.
2022. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se néztem. Minek? Ha a vakbelét veszik ki valakinek, az se nézi meg előtte hogyan szokták csinálni.
2022. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2 természetes szülésem volt, de nincs az az isten hogy ilyet nézzek!! Számomra horror!

Állat születését sem akarom látni

2022. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem a nagylányomnál sem, és most sem-pedig most úgy egyébként rettegek a császártól, de attól nem lesz jobb hogy ilyeneket nézek, nem vagyok rá kíváncsi
2022. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kéne nézned, ha nem vágysz rá????

Már túl is vagy rajta, így még annak sincs jelentősége, hogy bármit segítsen a szülésre felkészülésben.

2022. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1x gimiben biologia oran levetitettek egy szulest, dokumentumfilm jellegűt. Többen hánytak, én is nagyokat nyeltem,hogy ne hanyjak. Azota sose neztem egyet sem. Ennyi erovel nézhetnék gyökérkezelésről, anyajegy eltávolításról vagy bármilyen beavatkozásról videókat. Átlagember számára ezek undorító dolgok.
2022. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem. Egy 3d animációt néztem, hogy mikor beindul a szülés mi történik a babábal, a mamával. Ilyen oktató videó ami elmagyarázza az egyes szakaszokat, de kb ennyi.


Szerintem amúgy nagyobb horror kivűltől ezt látni, mint megélni.

2022. dec. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!