Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés tényleg nem fáj?...

Gátmetszés tényleg nem fáj? Néztem egy videót a természetes szülésről ahol csinálták, elképzelésem sincs ezt az elevenen vágást hogy lehet túlélni

Figyelt kérdés
Van már egy fiam, de császáros lett. Most is sima szülésre készülök de ezt látva... Nem is tudom mennyire jó ötlet ez... 😅
2019. júl. 2. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem fáj, azért nem mert fájás közben vágnak, és a fájás gondolom jobban fáj mint a vagas. Én nem éreztem sem a szakadást, sem a vagast, de még a varrást sem.
2019. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Meg sem éreztem azt sem tudom mikor csinálták.
2019. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Utána sem volt gondod vele?
2019. júl. 2. 17:29
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt semmi.Annyi,hogy a 3. Nap már elégge feszített a varrat,örültem mikor a doki kiszedte.De utána végképp semmi...egy halvány csík,semmi több.
2019. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

1. Adnak érzéstelenítőt. Azt is jellemzően fájás alatt szúrják be, szóval a nagyobb fájdalom elfedi. De azért van, aki a szúrást meg szokta érezni

2. Fájás alatt metszenek, amikor már iszonyatosan feszül a gát, és szintén az áll fenn, hogy a nagyobb fájdalom elfedi a kisebbet..:D

2019. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem fáj. Az elsőnél nem is tudom, hogy mikor csinálták. A másodiknál azert tudom, mert pont akkor fogadták el végre, hogy nem fog kiferni a babám feje szakadás nélkül, és pont akkor néztem oda, mikor a doki a kezébe vette a vágóeszközt, de azt sem éreztem, mert piszkosul fájt a tolófájás.
2019. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Csak a zárójelentésből tudtam meg, hogy csináltak...
2019. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Fájás alatt metszettek

Simán éreztem


Brrr

A szülés legrosszabb élménye volt

2019. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Fel sem tűnt. Csak hallottam hogy megbeszélik hogy muszáj lesz vágni mert repednék (gátvédelemre készültünk), de halvány fogalmam nincs hogy mikor csinálták. Varráshoz kaptam érzéstelenítőt, másnap kezdett kicsit fájni, kb egy hétig azért kellemetlen volt ülni, amúgy semmi extra nem volt vele. Nekem felszívódóval varrták, varratszedésem se volt.
2019. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
A vágást észre sem vettem. Mikor mondta a szülész, hogy most össze varrja, furán néztem rá, hogy mi? De a varrás az durva volt. Meg utána be is gyulladt, jegelni kellett. De szerencsére hamar begyógyult.
2019. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!