Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mikor nyerte...

Szülés után ki mikor nyerte vissza az alakját?

Figyelt kérdés
8 hetes a babám , szülés után eltűnt a pocak, de most olyan mintha 2-3 hónapos lennék! Mintha minden belső szervem kifordult volna.
2022. dec. 19. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy nem pont az én válaszom várod, mert én semmit nem teszek, hogy olyan legyek, mint előtte. 60 kg-val kezdtem a terhességet 17 kg-t híztam, de igazából csak hasam volt, de az se nagy. Szülés után kb ahogy hazaértünk 65 kg voltam, azóta is annyi. 175 cm mellé. 14 honapos a kicsi.
2022. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A velonysagom hamar, mert csak hasra “hiztam” mindketszer, csak a gyerek volt szinte pluszban rajtam, bagy nagyon max 2-3 kilo, ami a szoptatas mellett gyorsan lement. Na de a hasam… Nincs szetnyilva a hasizmom, megis meg 3 evvel az elso gyerekem szuletese utan is kerdeztek tobben is, hogy ugye jol latjak, hogy jon a masodik? Akkor meg nem jott. Azota lassan 7 ev telt el, 3 ev a masodik gyerekem szuletese ota, es csak rosszabbodott a helyzet, mint mikor az elso utan voltam. Szoval nekem nem tunt el, 4-5 honapos terhesnek nezek ki a vekony alakomhoz, siman atadathatnam magamnak a helyet a buszon, senki nem kerdojelezne meg…
2022. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is 175 cm vagyok 68 kg, viszont a pocak tényleg nagy.
2022. dec. 19. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Megnézetted a hasizmodat, nem nyílt-e szét? Akkor szokott ilyen lenni. Regeneráló tornával javítható.
2022. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kivel kell megnézetni? Ha nőgyógyász akkor felesleges. Az egész terhességem megkeserítette, mondván a szülés nem betegség. Semmivel nem vett komolyan, pedig még kórházba is kerültem mert vert hánytam a hónapokon át tartó vészes hányás után.
2022. dec. 19. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

3-4 hónap ( súlyom előtte is már oké volt, csak az alak nem)


2. Után 1 év után súly maradt.. aztán úgy kellett “erőszakkal” visszaállítani.

Aztán az jobb lett, mint volt, de sok munka van benne.

2022. dec. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

8 héttel a szülés után ez még teljesen normális. Azt mondják hogy 9 hónap kell ahhoz is hogy megnőjön meg ahhoz is hogy visszálljon.

Nekem mondjuk nem állt vissza, még mindig úgy nézek ki mint aki terhes, de rajtam maradt plusz súly bőven. 1 éves a fiam, most kezdtem el diétázni és edzeni.

2022. dec. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után 2 héttel lapult vissza a hasam, és nem látszódott rajta, hogy szültem. Nem a genetika, az életmódom miatt. Végig edzettem a terhesség alatt, meg egészségesen táplálkoztam. Nem híztam zsírban sokat, max 1 kilót. Szülés utan 3 héttel kezdtem újra edzeni. 5 hónapja szültem. Kis izmot veszítettem a terhesség alatt, ami majdnem teljesen visszajött. Most szoptatok, és hatalmas lett tőle az etvágyam, de edzek is mellette, és tartom a súlyom. Persze nem terhesség alatt kezdtem edzeni, már évek óta edzek. Amikor terhes lettem, azt hittem, többet fogok hízni, meg utána nehéz lesz visszanyerni a formámat.
2022. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2 hét, de végig aktív voltam és nagyon egészségesen étkeztem. 18 kg-ot "híztam" ebből 10 kb víz volt, annyira vizesedett mindenem is. Idén augusztusban szültem, úgyhogy az idei forróság nem tett túl jót.
2022. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nem...19 hónapos a babám, és még mindig van rajtam 6 kg plusz. 🙄
2022. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!