Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest, SOTE 1-ben a gyermek...

Budapest, SOTE 1-ben a gyermekágyas osztályra felengedik látogatni a 2 éves gyereket az apjával?

Figyelt kérdés
Sajnos nem veszik fel a telefont, az anyuka nem valaszol, nyilván most alszik, tesóm vinné délután a gyereket, de nem tudjuk, elinduljon-e majd vagy ne. Folyamatosan próbáljuk, addig is, van esetleg friss tapasztalat erről?
2022. dec. 23. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Felengedik
Nem engedik fel
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek egyetlen kórházi osztályra sem mehet látogatni.
2022. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 év alatti gyereket pontosabban.
2022. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2022. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott szültem fél éve. A gyermekágyas osztályra senkit nem engednek be. Az osztály bejáratától kb. 4 méterre ki van húzva egy kordon és ki van írva, hogy látogatók addig mehetnek. Addig bemehet elvileg bárki, gyerek is, de nem túl komfortos (a huzatos folyosón lehet leülni egy-egy hideg fém padra és sok a látogató, ott van a lift is, ott közlekednek a mentők hordággyal, stb.). Babát nem annyira jó ott kint tartogatni (a szobákban 30 fok van, a folyosón pedig hideg és huzat van), látogató kezébe nem lehet adni, frissen szült anyuka nem biztos, hogy ácsorogni szeretne, a hideg, kemény pad nem túl kényelmes... Szóval ha be is ugranak, én azt javaslom, az tényleg csak egy max 15-20 perces gyors beköszönés legyen, mert senkinek nem jó.

Én meg is kértem inkább a családot, hogy bírják ki ezt a 2 napot, csak a férjem hozott be ezt-azt nekünk mindennap,ő sem maradt sokáig.

2022. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rengeteget segítettetek.
2022. dec. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!