Kórházi csomag?

Figyelt kérdés
Szeretném össze írni mit kell be pakolnom a kórházi csomagba nyilván sok listát el olvastam már illetve a védőnőtöl is kaptam listát de érdekelne hogy ki mit-mennyit vitt magával? Volt e olyan ami hasznos volt vagy ép hiányzott hogy nem volt ott? Nálunk a babának ruhán kívül mindent kell vinni.

#baba #szülés #kórház #anya #csomag #Gyermekágyas napok
2020. szept. 2. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban szülsz?
2020. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Javaslom h keresd meg a facebookon annka a kórháznak a csoportját, ahol szülni fogsz.


Szerintem ide senki nem ír le egy hosszú listát :)


Ami eszembe jut az domestos kendő, illetve kaja, szoptatas és szülés miatt én borzasztó éhes voltam :)


Aloe first spray gatsebre

2020. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nem az alap listára gondoltam hanem pl ilyenre mint az aloe first.

Székesfehérváron fogok szülni.

2020. szept. 2. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami hasznos volt: wc-re papír ülőke (dm-be lehet kapni), fertőtlenítő kendő, nedves wcpapír, műzliszelet, keksz, szívószálas üdítő, két papucs (egyik a zuhanyzóba).
2020. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A betét volt a leghasznosabb, a fürdőpapucs, a sok textilpelus,nedves törlő,wc papír,rágcsák,sok sok víz.Időközben kértem be bimbókrémet is.

Amivel túlzásba estem,az a pelus volt,mert a kórházban sokkal jobbat adtak.De tényleg nem mindegy hol szülsz. De a lényeg...sok sok betét :D

2020. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Textil pelus tényleg nekünk is kevés lett, amit raktam, minden szopinál tejes lett
2020. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Eddig 3db textil pelusra gondoltam de akkor rakok be többet :D
2020. szept. 3. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Többet raknék, főleg ha bukos lesz a baba, amit nem tudsz előre.


Plusz nálunk szopizasnál is kifolyt még a szája mellett.


Ráadásul látogatási tilalom van, nem olyan egyszerű hazaadni mosni.


Amúgy apukának célszerű megmutatni a dolgokat, plsuz otthon jól találja, ha utólag kellene valamit még bevinni :)

2020. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!