Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért zavar egyre több embert,...

Miért zavar egyre több embert, ha valakinek fontos a természetes szülés?

Figyelt kérdés

Egy csomó császáros ismerősöm van, és többtől is hallottam már acsarkodva bizonygatni, hogy az jobb. De olyantól is, akinek gyereke sincs.

Erre talán nem érvényes, hogy mindenkinek más a jó?

Egyenértékű, hiszen életet ad az anya, ez kétségtelen, de egyesek mégis átesnek a ló túloldalára. Mintha a természetes szülés fontossága egyet jelentene a császár, az ő igényük leszólásával. Pedig aztán normális embert nem is érdekel, hogy szül más. Szerencsére ezt is tapasztalom azért gyakran.



2023. jan. 7. 17:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én aztán abszolút nem szoktam csacsogni a szülésemről, de egyszer mégis úgy jártam, hogy rákérdeztek. Amikor mondtam, hogy hüvelyi volt, de igen hosszú, akkor azt mondta a kedves hölgyike, hogy örülhetek, hogy nem lett fogyatékos a gyerekem és legközelebb mindenképp kérjek császárt, ha nem tudok szülni. Na én eltettem az olyan elmeháborodottak mellé a véleményét, aki szerint a császár nem szülés. Hülyék mindenhol vannak, ráadásul ők a leghangosabbak. Az egyetlen fegyver, ha nem foglalkozol velük.
2023. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!