Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a "husband stitch" - ről? Mennyire fájt nektek a gátvarrás szülés után (ha volt rá szükség)?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a gátvarrás miatt sok ideig fájdalmas lehet az együttlét, bár nem tudom, mert azt mondják tornával gyorsan gyógyul.

A szülést hogyan éltétek meg?


2023. jan. 8. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem urban legend, és egyértelműen abúzus. Nagyon undorítò dolog megkèrdőjelezni azt, hogy màst bàntalmazàs èrt-e. Ez olyan, mintha azt monddanàd, hogy nemi erőszak nem lètezik, mert tèged nem erőszakoltak meg.

Nekem szerencsère nem lett varrnivaló sèrülésem, de sajnos a mai napig van olyan kòrhàz, ahol első szülésnèl automatikusan vágnak.

2023. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A Hoztam e világra youtube csatornán is beszél az egyik nő ilyen férjöltéses tapasztalatáról. Lehet több is, az eddig látott videók közt ez az egy volt.
2023. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
#11, persze, pont olyan. Remek hasonlat... Azt azért elmagyarázhatná valaki, hogy mi értelme lenne egy férfi szempontjából a direkt szűkebbre varrt hüvelybemenetnek, ha amúgy a hüvely nagy részén meg lehetne fordulni egy IFA-val. Bárhogy is varrnak össze, az egy darabig fájni fog. (Sőt, ahogy az én példám mutatja, ha nem varrnak, akkor is.) Ha béna a nőgyógyász, akkor valószínűleg sajnos tovább fog fájni. Nem azt mondom, hogy ez üdvözítő, vagy helyénvaló, de szerintem igen is sok múlik azon, hogy mennyire képesek a regenerálódásra a szövetek, ami meg abszolút egyéni. Vannak szemét orvosok, akik vágóhídra sem valók, és el tudom képzelni némelyikről sajnos, hogy direkt ki akar cseszni a pácienssel, nem ezt kérdőjelezem meg. De hogy ez nem olyan gyakori, és főleg nem a férjek örömére van, arra a nyakamat teszem. Szóval, kedves, nem azt kérdőjeleztem meg, hogy mással történt-e rossz dolog, hanem hogy ez azért nem egy általános jelenség, amitől ebben a formában tartani kéne.
2023. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as, nem baj, ha tudatlan vagy, de ne reklámozd. Létező dolog, és szülészeti erőszaknak minősül, és igen, van olyan hentes fsz hímsoviniszta, aki direkt szűkebbre varr.


Attól, hogy téged nem, örüljél neki, és ne kérdőjelezz megy egy létező eljárást.

NEM gyakori, de az, akin éppen megcsinálják, rhadtul nem lesz boldog.


És de, a férfiak örömére van, ugyanis lehet, hogy benn harangozni lehet, de maga a hüvelybemenet szűkössége miatt jobban szorítja a péniszt, ezért kellemesebb érzés - azt hagyjuk, hogy a nőnek milyen fájdalmas.

2023. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

14-es de miért csak a férfi számít hogy neki "milyen érzés"?

Persze, szűkebb a hüvely, a nőnek feszít, szúr, vág, stb, de a férfinak legyen jobb érzés...

2023. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!