Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen bugyi...

Szülés után milyen bugyi ajánlott?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a tanga. 😅

De rengeteg féle van, eldobható, hagyományos, magasított derekú?


Úgy szeretnék vásárolni, hogy ha császáros leszek, akkor is kényelmes legyen.


2023. jan. 16. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ami neked kényelmes.
2023. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sima nagy bugyi tena betettel. Jo az eldobható hálós is, csak nehez netrol a meretet eltalalni. En ott bontottam ki es kicsi lett. Leadtam a novereknek. Olyan bugyi kell amit nem sajnalsz. En sobtam ki minden nap a betettel mert veres lett azert.
2023. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan amit nem sajnálsz. Szóval nem kell feltétlen a legdrágább én másodjára biztosan magasított derekút vinnék mert pont bugyi vonalon vágják a császárt. Ezen kívűl a hálós eldobható is nagyon jó csak nekem kicsit macerás volt felvenni lehet mondjuk másik fajta jobb belőle.
2023. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Az első pár napban én a Tena pelenkát hordtam, utána meg maxi bugyit (Bonprixről rendeltem). Siman szültem, ugyhogy nem tudom, hogy csaszár után kényelmes e.
2023. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pelenkabugyi vált be. A sima betét mellett összevéreztem a bugyimat.
2023. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Fontos, hogy olyan legyen ami köldökig ér, lehetőleg pamut és ne szorítson! De a gyógyszertári eldobható szülésutáni bugyik a legjobbak!

Üdv, egy szakdolgozó

2023. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eldobhazó hálós jött be én császáros voltam.nem tudtam a seben semmit wlviselni nadrágot is jóval később viseltem.szerencsémre nyár colt :):)
2023. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

A bugyipelenka a legkényelmesebb. Császárnál sem bántja a sebet, nem csúszik el a betét (a szobatársam rendszeresen így járt, 2 nap alatt négyszer vérezte össze a padlót és az ágyát)

Én nem Tenát vettem, hanem dm saját márkásat. Semmivel nem tud kevesebbet, viszont olcsóbb.

2023. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hálós bugyit vittem, így szellősebb volt és abba ment az inkontinencia betét. Abból sajnos - rutinos versenyzők tanácsára - csak nappalit vettem, az első nap éjszakai kellett volna mérete miatt (az épp távozó szobatárstól kaptam). Egy másik szobatársnak a felnőtt pelenka jött be.
2023. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!