Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni együttlét....

Szülés utáni együttlét. Óvszerrel sem ajánlott 6 hét előtt?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem, pici gátsebem van, ami természetesen még kényelmetlen. Szülés előtt viszonylag rég nem voltunk együtt, veszélyeztetett terhes voltam. Most azonban nagyon hiányolom a teljes együttlétet (nem csak petting). Mindenhol azt olvasom, hogy mennyire veszélyes nem betartani a 6 hetes időszakot, fertőzésveszély miatt. Ha úgy alakulna, hogy korábban leáll a vérzés és begyógyul a seb, akkor óvszerrel sem szabad együttlenni mondjuk az ötödik héten? Valaki, aki korábban kezdte a nemi életet mint 6 hét?
2016. nov. 28. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mi csináltuk előbb... de olyan régen volt, hogy ennél pontosabban nem emlékszem rá.
2016. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ajánlom még óvszerrel sem.Egy hatalmas seb van a méhedben,aminek kell a 6 hét.
2016. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlott 6 hétig várni, akkor van egy kontrollvizsgálat és ha az orvos mindent rendben talál, jöhet a házasélet. Ennyit kilehet bírni a biztonság kedvéért, nem állatok vagyunk.
2016. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A 6 hét az 6 hét
2016. nov. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem kezdtem korabban. Mindharomszor hat het utan. Ki lehet birni.
2016. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha màr nincs vérzésed, se folyàsod, akkor elviekben lehet.

Én felhìvtam a dokit a 4. hét utàn- akkor múlt el minden-, azt mondta ha nincs panaszom, akkor lehet.

Semmi gond nem volt. 5. héten voltunk együtt.


A 6 hét az àtlag. Van aki gyorsabban, van aki lassabban gyógyul.

Nekem az elsővel kellett a 6 hét,a màsodikkal nem.

2016. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a minimum, hogy megvarjuk a hat hetes kontrollt.
2016. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Mi anno a 4. héten voltunk együtt először, császáros voltam. Semmi baj nem volt akkor és később sem. Óvszert használtunk és vigyáztunk a sebemre.
2016. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy korábban lesz, az is simán megtörténhet, hogy három hónap múlva is ordítok a fájdalomtól. Csak elviekben kérdeztem, hogyha minden vérzés-folyás elmúlik és a seb is begyógyul. Mert úgy tudom, hogy a vérzés ideje utal a méh gyógyulásának állapotára is. A hathetes vizsgálat nálunk az ünnepekre és a doki szabadságára nézve elhúzódik a jövő év első napjaiig. Szóval még van egy kicsi hátra, de természetesen ezen semmi nem múlik, normális hogy nem vagyunk ösztönlények!
2016. nov. 29. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
65%-os te minősítesz másokat ilyen stílussal?
2016. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!