Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szokott fájni a gátmetszésetek...

Szokott fájni a gátmetszésetek helye időváltozáskor?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Már nem, de hosszú hónapokig rossz volt. Nem kimondottan fájdalmas, inkább ilyen húzódó érzés volt.
2023. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
En ahogy meggyógyult, azóta azt sem tudom hol volt (2019)
2023. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem, hasonlóan vagyok, mint a 2-es válaszoló
2023. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az első szülésemnél még nem felszívódó varratom volt,az egyik csomó,vagy nem tudom hogy hívják ahol kezdődött a varrás,be is gyulladt,mikor kiszedte a doki mondta is,hogy az azért érzékeny,mert gyulladt.Ki is fakadt utána mint egy pattanás.Na annak a helye ma is látszik,és érzékeny is ott a bőr.16 éve szültem.A másik 2 gyerkőc már gátvédelemmel,sérülés nélkül született hálistennek.
2023. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, pedig vágtak és szakadtam is. Cefet állapotok voltak odalent, de egy nagyon lelkiismeretes rezidensnél szültem aki varrásnál azt mondta, hogy úgy csinálja meg, hogy ne csak kész, hanem szép is legyen.
2023. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem


De nagyon minimális volt a sérülésem

2023. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Szakadtam és vágtak is. Nem érzem már egyáltalán.

A menzeszem első 1-2 napján viszont mindig is volt ott gát tájékon egy ilyen megmagyarázhatatlan nyomás érzésem. Ez rosszabb lett, kb. mint szülés előtt az utolsó hetekben, amikor azt éreztem, hogy lassan "kicsusszan" az a gyerek, akkora a nyomás odalent. :)

2023. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2x vágtak. Nem érzek semmit.
2023. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!