Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szoptatós teát vinni...

Érdemes szoptatós teát vinni a kórházba?

Figyelt kérdés

A mellszívót minden használat előtt le kell sterilizálni vagy elég egyszer, pl: az első használatkor.??

36 hetes pocakos


2008. dec. 27. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
a szoptatós teát nem fogod tudni elkészíteni bent és be is fog annyira durranni a melled, hogy nem fog kelleni, elég, ha otthon kezded inni. A mellszívót a használat után kell fertőtleníteni, vigyél egy nagy tálat amibe meg tudod csinálni a fertőtlenítőszert és hagyd benne állni használat után. Mielőtt használod öblítsd el hideg vízben. Nekem nagyon jó volt a kórházi kp-i mellszívó.
2008. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vigyél be teát-nekem kellett,nehezen indult be a tej-.A milupa:csipkebogyós instant tejserkentő teát meg tudod csinálni akár hideg vízzel is.És nem törvényszerű,hogy "bedurran" a mell.(nekem inkább csak most,hogy már végig alussza az éjszakát)

A mellszívóm nem vittem be,mert a kórházi elektromos tökéletesen megfelelt.

2008. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Szerintem is érdemes teát vinni, és sok-sok innivalót. Már az első perctől ahogy lehet igyál sok folyadékot.

2008. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én ittam már bent a kórházba a teát. vittem vízforralót, cukrot is. A mellszívót két három naponta fertőtlenítettem, de minden használat után elmostam mosogatószeres vízzel, utána sima vízzel jól lemostam.
2008. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Lehet venni instant szoptatós teát is. Bár nekem azt mondták, hogy addig ne igyam míg nincs tejem. Ha beindult, csak utána. Biztonság kedvéért vittem be instantot.
2008. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Az 1. hozzászóló nagyon "okos" tanácsot adott. Tartotta volna inkább meg magának!

Igenis fontos a tejserkentő tea!!! Tegyünk meg mindent annak érdekében, hogy beinduljon az anyatejtermelés. Ha már egyszer adott hozzá a különféle készítmény.

A Milupa instant tejserkentő tea a legpraktikusabb, de tényleg létezik vízforraló is. A fertőtlenítésből pedig nem kell akkora nagy ügyet csinálni. A forró víz is megfelel rá.

Szép szülést kívánok Neked!

Egy szintén 36 hetes

2008. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

az utolsó válaszolónak üzenem, hogy ez az oldal arról szól, hogy a kérdésekre leírjuk a tapasztalatainkat, ezért nem kell lefikázni a másikat.

Én olyan kórházban szültem, ahova nem lehetett vízforralót vinni és igenis ellenőrizték, hogy a mellszívót fertőtlenítem-e mindig. És nekem igenis bedurrant a mellem, a szoptatástól kisebesedett és még majdnem be is gyulladt, annyira sok tejem lett hirtelen. Jobb, ha a kérdező többféle választ kap a kérdésére, hogy lássa, többféleképpen lehet egy dolgot csinálni. Ezért nem kell leugatni, köszi szépen.

2008. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Válogasd meg a szavaidat, kedves fenti hozzászóló!

És az idegbajodat ne itt éld ki!

2008. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat, hogy egy kérdésre a legjobb tudásom szerint válaszoltam és rosszul esett, hogy ezért leszóltak. Azt hiszem nem is látogatom ezt az oldalt többet. Én nem vagyok idegbajos, nektek meg elnézem, mert terhesen én is ilyen elviselhetetlen voltam. Csak én legalább nem ugattam le itt másokat. Örüljetek neki, hogy ti ilyen baromi okosak vagytok.
2008. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
csak még annyit tennék hozzá, én a feketebárány, hogy nekem a védőnőm mondta, hogy ne kezdjem el inni a teát, csak a 2.-3. hét körül. És nem mondtam, hogy nem fontos, az más kérdés, hog nekem nem használt. Olyan nagyon okosak vagytok terhesen, majd rájöttök, ha meglesz a gyerek, hogy fele sem lesz úgy, ahogyan most elképzelitek. Idióták.
2008. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!