Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki visz be a kórházba...

Mindenki visz be a kórházba szoptatós melltartót? Vagy a sima is jó?

Figyelt kérdés
Kötelező azt vinni?
2011. jan. 10. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem, de egyszer sem volt ott rajtam, nálunk azt mondták, hogy inkább melltartó nélkül legyünk.
2011. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező, nekem pl nem is volt, most sincsen, pánt nélküli topot használok melltartónak, ezt vittem be a kórházba is, de mivel nyáron szültem, dögmelegben, szinte soha nem volt rajtam, csak az elől gombos hálóing
2011. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jan. 10. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
én sem vittem!mai napig nincs is.Én is inkább toppot használok, sokkal kényelmesebb!De azért vigyél be valamit, az első 1-2 napban én sem használtam semmit, csak hálóing volt rajtam, de aztán beindult a tejem, és jó volt, hogy volt ott top, meg melltartó betét..
2011. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sima (halcsont nélküli, nem push-up) melltartó is tökéletesen megfelel, a lényeg, hogy tudd mibe tenni a melltartóbetétet, a szivárgás miatt. De egy top, vagy testresimuló póló is jó. Szoptatásnál úgyis leveszed, legalábbis én képtelen voltam abban szoptatni.


Jaj, de irigyellek, hogy most fogod megismerni a babádat! :) Fantasztikus érzés lesz. Utána is, minden nap szebb és boldogabb lesz! :)


Minden jót, könnyű szülést!

2011. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én vittem be többet is, egész nap rajtam volt,különben tiszta tej lett volna minden,úgy folyt a tejem szülés után.
2011. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kötelezőnek nem kötelező, csak sokkal praktikusabb.

Jó a sima melltartó is, de tényleg kényelmetlenebb azt huzogatni, mint a szopis melltartót csak egyszerűen kigombolni és nincs kinnt az embernek mindene.

Én vettem egy minőségibbet, hát nem volt jobb, sőt, mint a kínaiban kapható 800.-Ft-os.

2011. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.20:02 már nagyon várom.28-ára vagyok kiírva de örülnék ha már meg lenne.
2011. jan. 10. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:
En vittem, mert nem szeretek melltarto nelkul lenni, max ejszaka. Raadasul en nem haloingben voltam, hanem melegitoben, elol ciparos volt. Csak lehuztam a cipzart, kekapcsoltam a melltarto elejet es szoptattam. Nagyon praktikus dolog szerintem.
2011. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bevittem a kórházba, de nem volt rajtam, kényelmesebb volt nélküle lenni, csak hálóingben.

Itthon szeretem, de sokszor topban vagyok. Ha megyek valahova, mindig szopimelltartó van rajtam, mert kényelmes amúgy.

2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!