Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárnál választhattál?

Program császárnál választhattál?

Figyelt kérdés
Sajnos több okból is kifolyólag szerdán közölték hogy jövő hét szerdán programozott császárom lesz. Volt már 11 éve egy császárom 21 óra vajúdás után. Ott választhattam hogy altatás vagy spinális érzéstelenítést kérek. Altatást választottam. De az óta eltelt 11 év.. most lehet választani? Vagy már nem? Persze ha megyek osztályos felvételre akkor majd megkérdezem, csak érdekelne akinek mostanában volt az választhatott e
2023. febr. 3. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen nem valaszthato, altatni csak akkor szoktak, ha surgos csaszar van vagy valami komplikacio lep fel, nincs ido erzestelenitesre vagy esetleg nem hat, stb.


Nem tudom mi tortent 11 eve, ami miatt indokoltnak lattak az altatast is felhozni, de amugy ha nem muszaj, nem altatnak.

2023. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak fájásgyengeség volt. Bejött az altató orvos megkérdezte hogy hogy szeretném. Mondtam hogy altatásban, majd így is történt.
2023. febr. 3. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem választhatsz. És nem árt tudni, hogy a gyerekbe is átmegy az altatószer, így ha a gyerekednek jót akarsz, akkor eszedbe se jut altatást kérni.
2023. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem magánban szülsz nem választhatsz.

Igaza van a hármasnak teljesen. Csak akkor altatnak ha sürgős, Vagy nem hat az érzéstelenítés.

2023. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mazipa ***** válasza:

En nem Magyarorszagon szultem,de nalam sem kerdeztek a masodik csaszarral,hogy milyen erzestelenitest szeretnek. Az elso altatasban volt,Mert az eletunket mentettek meg,es jelentem,semmi Baja a gyereknek hala Istennek 🙏.

Viszont en ugy tapasztaltam,hogy a spinalis erzestelenitest mintha tovabb hatna. Az elsonel mar ebredes utan,elso ejszaka es nap iszonyuan fajt a Seb, Minden, nagyon szenvedtem vele.

Viszont a spinalis utan mar azon az ejszaka szinte nem is fajt,felkelws utan jartam,keltem,mintha mi sem tortent volna szinte,eppen csak kellemetlen volt. Az a csaszaros majdbszetvszakad a Hasan fajdalom csak a masodik ejszaka jott,es az sem tartott egy egesz napig sem. Mivel nem fajt az elejen annyira igy ekkorra mar eleg mobil is voltam amugy.

2023. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mazipa ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. Raadasul ebren voltam,es en meg nezhettem is ahogy megszuletett a kisbabam! Ez karpotolt azert,hogy az elsorol lemaradtam.
2023. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!