Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok, melyik...

Ha választhatnátok, melyik szülésznőt választanátok? Aki még gyerektelen, vagy olyat aki már szült?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Azt választanám, aki már szült.
Azt választanám, akinek még nincs gyereke.
Nem releváns.
60 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki szimpatikusabb és akivel jobban megvan az összhang. Hogy van-e gyereke, ilyen szempontból tényleg irreleváns nekem.
2023. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se releváns. Azért, mert nem szült, még biztosan rengeteg szülést látott. A szimpátia fontosabb.
2023. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőmet egy olyan szülésznővel szültem, akinek 2 gyereke van.

Hát 2x elküldtem az anyjába (utana mondjuk bocsánatot kértem).

Egyszerűen olyan stílusa volt, hogy ha nem épp szülök, felalltam volna és otthagyom.


Másodikat egy kb velem egyidős (25-30 közti) szülésznővel szültem, akinek nincs gyereke. Imádtam.

2023. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

nem releváns, főleg hogy egyébként nem is lehet szülésznőt sem választani szüléshez


lehet, hogy aki szült már, mondhatni fájdalommentesnek élte meg, és leoffol, hogy ne hisztizz, ez nem fáj... a másik meg nem tudja milyen, így nyitottabb. de ezek csak lehetőségek, mint megannyi másik is van... nem tudhatjuk melyik milyen, nem ez a döntő szempont. akinél én szültem, egy huszonévei elején lévő nő volt, talpraesett, határozott, emellett tündéri szülésznő volt. ráadásul tök idegenek voltunk egymásnak, akkor találkoztunk először

2023. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért szép lenne, ha csak olyan onkológussal lennék hajlandó magam kezelteti, aki mondjuk átesett már egy azonos rákbetegségen... Vagy vakbélnél lesném a sebész hasát, neki van e hege:-D
2023. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket szültem, mégsem tudnék szakszerűen levezetni (vagy akár csak kísérni) egy szülést. Nem ezen múlik. Nem tudom, a szülésznőimnek van-e gyereke, talán akivel az elsőt szültem, neki van, mert 40-esnek nézett ki, a másodiknál meg talán nem, mert ő meg max 25 éves lehetett, de igazából nem tudom róluk ezt az infót és őszintén nem is érdekel. Amíg empátiával, kedvességgel, szakmailag fordultak hozzám és úgy segítettek, ahogy nekem szükségem volt rá (márpedig ez így volt szerencsére, mindkét esetben), addig szerintem halál mindegy a szakember magánélete és annak részletei.
2023. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha vàlasztani lehetne, akkor olyannàl, aki szült. Nem ez lenne a fő szempont, de ha 2 közt kène vàlasztani, aki ugyanolyan profi és szimpatikus, ès csak ennyi lenne a különbsèg, akkor a màr szült nő segítsègèt kèrnèm.
2023. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az számít, hogy szült-e. Amikor szültem, volt bent egy szülésznő, aki nagyon bunkó volt mindenkihez, ráadásul nagyon durván vizsgált meg. Akinél szültem, nagyon kedves volt, és nem fájt, ahogy vizsgált. Mindkettőnek van gyereke.
2023. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!