Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen a nőgyógyászati kliniká...

Pécsen a nőgyógyászati klinikán mennyit szokás adni egy szülésért a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Dr. Bódis József a fogadott orvos
2008. dec. 27. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mennyiért vállalja. Neki magasabb a tarifája. Én 3 hete szültem ott, nem volt fogadott orvosom így nem került semmibe, akinek volt ők tudták, hogy mennyiért vállalta a doki! Nem beszéltél vele ilyenről?
2008. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem, mert a sima SZTK-s rendelésére járok. Meg 22 hetesen váltottam őrá, mert előtte a dokimat a pénzem érdekelte, én nem igazán (Dr. Vizer Miklós), szerencsére ez egy rosszullét alkalmával kiderült.


Én 50ezerre gondoltam, az reális?

2008. dec. 27. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen amit írtál az reális. De kérdezz rá az a tuti. Egy pécsi anyuka.
2008. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Vízernél szültem, mivel ő volt az ügyeletes, mint írtam nem adtam neki semmit. A magánrendelés díjának a 10szeresét szokták adni. A Vízernél száz körül van. A kórteremben voltak anyukák akik szintén fogadott orvosnál szültek az egyik csaj 30000 ft-ot adott. Így gondolom, hogy az 50000 is elfogadható.

Könnyű és gyors szülést!

Üdv

2008. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én december elején szültem, a rendelés tízszeresét adtam, 50.000 Ft-ot.
2008. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem három hete, és 50-et adtam a fogadott orvosomnak. Bódisnak magasabb a tarifája, de csak ha megfogadtad. Könnyű szülést!
2008. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ott fogok szülni februárban, eddig fogadott orvosom volt, de ő ellép Kaposvárra, így már a 34. héten nem fogadok új orvost.

Azt hallottam, hogy a magánrendelés 10x-esét adják, de szerintem anyagi helyzettől és a doki hozzáállásától is függ. Ezt te döntsd el, ahogy érzed. Én 50.000-nél többet semmiképpen nem adnék, inkább a bébire költeném a maradékot.

2008. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nála szültem a nyáron, 60.000 Ft adtam. Én marhára etikátlannak tartom, ha valaki előre megmondja, hogy mennyit kér.

Voltam nála a magánrendelőben is terhesgondozáson,igaz csak 3 alkalommal, alkalmanként 3 ezerért.

Én úgy gondolom, érzem, hogy nála nem a pénzről szól a dolog.

A nagylányom is nála született, pont a harmadát adtam neki, mint amennyit mondtak (annyi volt) és soha nem éreztem, hogy kevellte volna, pedig többször is szükség volt a segítségére.

Annyit adj, amennyit jó szívvel adnál.

2009. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!