Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császárral...

Ha programozott császárral szülök több pénzt szokás adni a dokinak mint egyébként?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanúgy a vizitdíj 10x-e? Még egy kérdés, ha az első baba csaszis volt akkor ugye megcsinálja nekem a másodikat programozottan ha megkérem rá? Nem akarom rizikózni, mindenképpen maradnék a császárnál.
2011. aug. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a szituban vagyok. minél előbb kérdezz rá a dokinál a 2. császárra, ui. doki és kórházfüggő! én már kezdem beszerezni a leleteket, hogy ne rajtam akarjanak statisztikát javítani, nem feltétlenül automatikus a 2. műtét....

a pénz meg szerintem ezen is múlik. ha a doki szó nélkül, munkaidőben megcsinálja fél óra alatt a műtétet, szerintem semmiképpen sem kell többet adni. ha neki is macerás elintézni, akkor esetleg.

2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már beszültünk róla amikor még terhes sem voltam akkor azt mondta, hogy egy kicsit mindenképpen kellene vajúdni de utána megcsászároz mert valszeg úgyis az lenne a vége bár Ő 60-40%-ra mondta nekem az esélyeket. Nyilván a 60, hogy császár lesz megint. Most arra gondoltam, hogy kerek perec megmondom neki, hogy programozott császárt szeretnék mert nem akarok megint annyit szenvedni mint az elsőnél. Szerintem nem olyan nagy nehézség kitalálnia az indokot és amúgy is főorvos szóval biztosan nem olyan nagy gond ez neki csak nekem akarna jót a vajúdással. De én lemondok róla a javára. :) Csinálja meg nekem amikor ügyeletes a szülőszobán, így neki is sokkal jobb mintha berángatnánk váratlanul. Vagyis én így gondolom. :O
2011. aug. 27. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 3. volt programozott, a heg elvékonyodásának nagyobb esélye miatt. Én nem adtam többet, hiszen munkaidőben csinálja, és nem hétvégén este, mondjuk egy családi ünnepségről kell bejönnie miattam, vagy hajnalban legszebb álmából felkeltve. 50000 ft-t kapott
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!