Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most melyik a szülés várható...

Most melyik a szülés várható időpontja?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm 2022.06.23 volt.

Augusztusban voltam orvosnál kisebb volt a magzat 2 héttel.

A szülés várható időpontját április 13ra írta ki a 9 hetes korban,12 hetes korban nem korrigálták pedig már akkor is hozott be a lemaradásból.

Jelenleg hivatalosan 30+6 napos vagyok, a baba idő közben behozta a lemaradást és jelenleg 32+4 naposnak felelnek meg a méretek. 27 hetesen is már 29 hetesnek felelt meg.

Szerintetek?



2023. febr. 5. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Az, ami a kiskönyvedben szerepel, mint a szülés várható időpontja.
2023. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit egyszer beírtak a kiskönyvbe, az marad.

Nekem annak ellenére írt be korábbi dátumot az orvosom 16 hetesen, hogy nálam az IVF miatt napra pontosan tudni a fogantatás korát, 12 hetes genetikai uh-n is pont annak megfelelően mérték. Erre emlékeztettem is, de hát ő épp aznap, 16 hetesen idősebbnek mérte, és azt írta be. Szerencsére nincs nagy jelentősége, mert csak napokról beszélünk, nem hetekről.


Nálad akkor lenne gázabb, ha 2 héttel előbbre hoznák a valósnál a szülés várható idejét, mert akkor nyaggatnának, hogy el van maradva a korához képest a babád, biztos nem jól fejlődik, sőt, ha végighordod, kitalálnák, hogy túlhordtad, és úgy akarnának 41. hétben terminus túllépésre hivatkozva indítani, hogy te még csak a 39. hétben jársz...

2023. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, program csaszárra készülünk,ezért aggódom kicsit.
2023. febr. 5. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Egészségügyi oka lenne a program császárnak?

Abból viszont még lehet gond, mert ha 2 héttel fiatalabbnak hiszik a terhességed, nem fognak rá időben kiírni. Pl. 38 hetesen beindulhat spontán a szülésed, miközben ők csak 36 hetesnek gondolnak.

2023. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ,ettől tartok én is.
2023. febr. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!