Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszés utan lehet...

20201210 kérdése:

Csaszar metszés utan lehet kérni megint császárt?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves kislányom és úgy nézki kisbabát várok. A lányomat csaszar metszése hoztam világra,mert kevés volt a magzat viz tulhordtam meg ugye alapbol nem is tanultam semmi fajasom nem is volt. A másodikat is szeretném csaszarmetszessel szülni akkor a kislányom majdnem 3 eves lesz 2-3honap híján.Kistarcsai kórházba megengedik? Meg lehet velük beszélni? Vagy erőltetni fogják a sima szulest? Tapasztalok?
2023. febr. 8. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit furán írtam mert a telefonom kijavit
2023. febr. 8. 22:26
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg ha az első (vagy előző) Császár volt akkor lehet a többi is Császár. Sebed hogy van? Nezetted egyáltalán azóta?
2023. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán semmi probléma nem volt a hegemmel
2023. febr. 8. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet kérni, az előzetes császár normális helyen nem ok erre.
2023. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Az első nekem is császár lett, én is túlhirdtam, és nem volt semmi fájásom.

Most márciusra vagyok kiírva, nem lesz meg a 2 év közöttük (csak majdnem 😊)

Eddig azt mondták, hogy természetes szülésre kell készülni, mivel nincs egészségügyi probléma, vagyis nincs ok az újabb császárra (bár ez Zalaegerszeg)

2023. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez régebben volt, mostanság, ha nem indokolt, egyáltalán nem erőltetik a kórházak a császárt, sőt, VBAC pártiak.
2023. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Mostanában már 1 császár nem indok a másodikra. Ha lehet természetes szülésre törekszenek. 2 után már automatikus, de 1 után már nem kérheted. Régebben te dönthettél,de már nem.
2023. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a többiek félig jol írják.Azért félig,mert van olyan kórház,amelyik támogatja a császár után a sima szülést és van olyan amelyik azt mondja,hogy császár vt ,akkor autómatikusan császár a következő.Tudom,mert most vagyok benne.Volt egy sima szülésem,három éve pedig császár.A dokim azt mondta,hogy próbáljam meg simán megszülni a babát.Barátnőmnek 12 éves a fia,császár volt neki.Most szült és mondta neki a doki hogy automatikusan császár.🤷Szoval erről a saját dokidat kérdezd.
2023. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
A 8as jól mondja. Kérdezd meg a kórházban, mert mindenhol más. Nekem pl az első sürgősségi császár volt mert nem tágultam, most a másodiknál mondta a doki hogy automatikusan császár lesz. Ha minden rendben van akkor kérhetem hogy megpróbáljuk a hüvelyi szülést, de a császár az alap. De ez nem kistarcsa
2023. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom h kistarcsa nagyon rajta van a vbac szulesen
2023. febr. 9. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!