Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszés után meddig...

Csaszar metszés után meddig fajt a sebetek? Meddig volt nehez felkelni, ulni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem, csak addig amíg ki nem szedték a varratokat.


Utána, teljesen lekötött a kicsi, nem is igen tudtam vele foglalkozni.

2020. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Az elsőnél brutál volt a fájdalom, mert nem készültem rá, a többinél már felkészültem, és abban a pillanatban ahogy mondták hogy kelljünk potyogott a könnyem de álltam és mentem.

Elsőnél 1,5 hét.

2020. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy kihuzta az orvos a varratot sokkal jobb lett, persze kicsit fájt de nem úgy mint előtte. Minél többet kell sétálni az elején és jobb lesz.
2020. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Első két napban, utána már csak tüsszentés, köhögésnél, és szoptatás közben, összehúzódik a méh, az tényleg kellemetlen volt, de sétálni tudtam, nem fájt.
2020. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
10 nap után kellett mennem varratszedésre addig szörnyű volt minden mozdulat. Kanapén aludtam hogy az oldalában kapaszkodva fel tudjak kelni, a sírás kerülgetett minden alkalommal mikor meg kellett mozdulnom. Amint kiszedték a varratokat, kifelé már szinte szaladtam a lépcsőn.
2020. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Az elsőnél 3 hétig nem tudtam rendesen mozogni. Felkeltem, csináltam mindent, de nagyon fájt. A másodiknál úgy suhantam a 4. napon a kórház folyosóján, hogy a férjem leesett állal mondta, úgy közlekedek, mint a nagy kb 1 hónapos korában. (Látogatási tilalom miatt addig nem találkoztunk.) 😊
2020. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem felszívódó varratom volt.


Aznap már gyalog mentem a folyosón, 2 napig fájt enyhén, de én kaptam valami fájdalomcsillapítót a fenekembe, meg utána minden 6 órában 2 paracetamolt.


5. nap én mondtam, hogy nem kell több, nem is fájt.


A műtőorvos 2 nap után mondta, ha akarok mehetek haza, ritka jól sikerült, szépen gyógyuló a sebem.


Hapcizni nem szerettem, meg köhögni. Felülni kicsit nehezebb volt, de nem volt vészes fajdalom.

2020. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Az első úgy kb 2 hétben fájt a felkelés, de ha már felkeltem és mozogtam rögtön jobb lett. Minél többet mozogsz, annál gyorsabban felépülsz. Nem volt amúgy brutális fájdalom, pedig arra készültem, mindenki azt mondta, de simán kibírtam az első felkelést is.
2020. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Az első felülés kellemetlen volt. Utána semmi gondom nem volt, csak viszketett mikor gyógyult.
2020. júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Az első felkelés sem fájt. Kicsit feszült a seb, pisilni kellemetlen volt egy kicsit, mert húzódott, de nem volt vészes. Egy hét után szinte úgy éreztem, meg se történt a műtét. Kíváncsi vagyok, ha lesz második császár, az mennyire fog fájni utána.
2020. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!