Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napokban mennyir...

Szülés előtti napokban mennyire gyakori, hogy kiesik a nyákdugó, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elsőnél kiesett valami nyákos izé 36 hetesen, tisztára odavoltam, hogy hú, ez a nyákdugó. Ahha. Hat nem. Az igazi az első fájasnál tavozott, de olyan szörnyeteget én még eletemben nem láttam és nem is kívánok többet látni. Huhh.

Másodiknál nem találkoztam vele szerencsére.

2023. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kiesik :D Nem esik ki, nem koppan a padlón :D

A nyákdugó az távozik, már ha egyáltalán távozik.

De ha igen, akkor sem feltétlenül egyben, hanem gyakoribb, hogy több részben.

Nekem a 38. héten, és a rákövetkezőn távozott. Mégis terminustúllépés és szülésindítás lett a vége.

2023. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem távozott a nyákdugó, kb egy óra múlva elkezdődtek a rendszertelen fájások, újabb egy óra múlva elfolyt a magzatvíz és rendszereződtek a fájások, 5 óra múlva megszületett a kislányom.
2023. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam vele sosem, 2x szültem.
2023. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam kereken a 38.hétem úgy volt, hogy szerda hajnalban durva menstruációs görcsökre ébredtem, elmentem pisilni és törlésnél nagy adag takonyszerű cucc volt a papíron.

Egész hajnalba görcsöltem, aztán picit bealudtam, de napközben is görcsöltem, reggel mennem kellett terhesgondozásra, ott látták a fájásokat.


Napközben egyre erősebbek lettek a fájások, pisilés után még találkoztam olyan takonyszerű nyálka darabokkal a papíron, este 3 percesekkel bementünk a kórházba, és szinte 24 órára a nyákdugó távozása után a kezemben volt a kisfiam.

2023. febr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!