Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsett az Édesanyák útján...

Pécsett az Édesanyák útján fogok szülni! Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kérni a kórházzal, nővérekkel kapcsolatban. Pl: tényleg max. A 3. napon haza engednek ha minden rendben? Persze minden más is érdekelne! Köszi 38 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki írta, hogy a babája az intenzívre került. Az, hogy a babák nem kaphatnak semmit teljesen új rendszer azt mondta az egyik nővér. A babámat nem akartam "leadni", de fürdeni mégsem vihettem magammal. Igen vannak normális nővérek is az osztályon, de nekem amikor baj volt nem sikerült egyet sem találnom. Szerencsés vagy, hogy a babád kapott tápszert, az enyém azután kapott, miután már az intenzívre került. Ha átélted volna, amit én, mikor üvölt folyamatosan a gyereked, ki van száradva, és be van lázasodva, és minderre a nővérkék azt mondják, hogy csak azért sír, mert két napos, akkor lehet, hogy nem ítélkeznél felettem. Másnap a doktornő, aki nagyon aranyos volt, közölte, hogy bármitől lehet, ki kell vizsgálni, és nincs biztonságban a csecsemő osztályon, át kell vinni a pic-re, ezer rosszabbnál rosszab lehetőség futott át rajtam. Tudtam, mi a baja, mégsem segített senki, szerinted ez normális? Nem vagyok megelégedve a szülészeti klinika csecsemős osztályával, de nem vagyok a kórház ellen, mert feküdtem már a patológián is, ott csak pozítiv tapasztalatom van. Ja és ennek ellenére, mert másnak más a véleménye, nem én pontoztam le a válaszokat. Mindenkinek sok boldogságot, egészséges babákat, és B.U.É.K!
2008. dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!