Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem császárral....

Egy hete szültem császárral. Még mindig nehéznek érzem a hasam, nehéz kihúzni magam és az ágyban fájdalmas a forgolódás és felülés. Normális ez? MIkor múlik el?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát még legalább jó egy hét mire jelentősen enyhül.Én az elején percekig "ugrottam fel" az ágyból a gyerekhez.Ráadásul az egyik oldalam sokkal gyengébb volt.Még két khét után is fájt, csak már könnyebben mozog az ember.
2008. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem is császároztak és nekem is legalább két hét volt az amikor már normálisan fel tudtam ülni. Este nekem is nagyon rossz volt főleg amikor meg kellett fordulni. Hamarosan elmúlik.
2008. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Türelem, még legalább 1 hét, mire enyhülnek a panaszaid. Nekem 2 hétig alváshoz ki kellett párnáznom a hasamat, úgy mint terhesen, mert különben borzasztó rossz érzés volt. A reggelről meg nem is beszélve, amikor felültem. Aztéán észre sem vettem és 2 hét után már szinte alig éreztem valami kellemetlenséget.

Most, 7 hét után pedig már abszolút semmi.

2008. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor türelmesen várok.

Kellemes Ünnepeket Nektek!

2008. dec. 28. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!2 hete császároztak,de a mai napig fájdalmas a felkelés, a hegem nagyon érzékeny és a hólyagom is.Manó így velem alszik,mert nem tudnék felugrálni állandóan.Sajna nekem elfolyt az agyvízem és íszonyatos fejfájással küzdők!
2008. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és jobbulást!
2008. dec. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!