Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésem lesz,első...

Császármetszésem lesz,első baba. mennyire fáj a katéter felhelyezés és a gerinc szuri? Meddig kell szúrni a vérhigitó injekciót?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szuri után tettek fel a katetert, a kihuzasa az fájt, bár belőlem kiteptek..

Maga a szurit nem éreztem.

A clexane-t 6 hétig kellett szúrni, de én inzulinos cukorbeteg vagyok.

2023. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Katéter érzéstelenítés után ment, nem is értem, hogy ahol előtte csinálják, az miért van így.

A hátbaszuri előtt pedig adnak egy helyi fájdalomcsillapítót (SOTE), az is tompít rajta valamennyit. Én 3x szültem, egyik sem maradt meg rossz élményként, tényleg ez a legkevesebb.

2023. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Én most szültem 2 hete,

Nekem a katétert a szuri előtt tették fel, ami nem fájt, csak kellemetlen volt.

Szurit 3x szúrták, mert annyira ki voltam merülve hogy fáztam nagyon és folyamatosan remegtem. Szuri az nekem nagyon fájt .. Utána a felkelés is borzasztó volt. Szülés után ne emeld fel a fejed, mert iszonyatosan fog fájni utána, nekem senki nem mondta ezt el. 8 napig szenvedtem nagyon erős fejfájással, és ülni sem tudtam annyira fájt a gerincem

2023. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!