Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek zsele felhelyezessel...

Akinek zsele felhelyezessel inditottak a szulest, hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez a zselé a méhszájérlelő, akkor szörnyű volt, legalábbis Nekem. Péntek reggel 8-kor kaptam az elsőt, rá egy órára kezdett görcsölni a hasam, de szünet nem volt, hanem egyfolytában. Ez tartott hajnal fél5-ig, ott egy csapásra elmúlott. Ez még elviselhető volt, nem mondom, hogy vigyorogtam egész nap, de túléltem:) Másnap reggel 8-kor kaptam még egyet. Itt kb 2 órával felhelyezés után kezdtem görcsölni. Délután már nagyon rosszul voltam szóltam a dokinak csináljon valamit. Válasz az volt, hogy majd ha lesznek szünetek a fájások között akkor indul meg a szülés... Végülis vasárnap reggel fél6-kor született meg a kislányom. De a szobatársammal egyszerre kaptuk meg az első érlelőt, és Ő pár órára rá megszült :) Emberfüggő. Remélem Te majd a második csoporthoz tartozol:)
2014. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem pontosan úgy zajlott, mint ahogy az első írta. 9-kor kaptam meg a méhszájérlelőt, görcsölni kezdtem 1,5-2 percenként, majd 1 óra elteltével folyamatosan. 16 órakor császár lett belőle.
2014. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megkaptam délután a méhszájérlelőt (mondjuk nekem nem zselé volt, bár annak mondták, hanem inkább mint valami kemény nagyobb gyógyszer) délután enyhe görcsök semmi extra este viszont elfolyt a magzatvíz, aztán kaptam oxit ami brutál volt, de cserébe gyors, 1.5 óra oxi után meglett a lányom előtte az elfolyt magzatvízzel órákat pihizgettem enyhe rendszertelen görcsökkel a vajúdóban, amikor a beöntést megkaptam akkor kezdett erősödni, de sajnos nem várták meg, hogy magától beinduljon rendesen megkaptam azt a hülye oxitocint.
2014. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!