Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek magzatvíz szivárgása...

Akinek magzatvíz szivárgása volt. Beindult "magától" a szülés vagy indítani kellett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
28 órával később császár. semmitől nem jöttek a fájások.
2016. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 4 nappal kesobb megindultak a fajasok. Ikrekkel voltam varandos es az egyiknek megrepedt a burka, elkezdett szivarogni a magzatviz a 32. heten. Befekudtem a korhazba, utana 4 napig semmi, majd a 4. napon, ami mar a 33. het volt, a baba elkezdett behelyezkedni, h kibujjon, de a masiktol nem tudott befordulni, m nem volt eleg hely, ugyh surgossegi csaszarral szultem. Most mar masfel evesek :)
2016. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szivargott, hanem elfolyt rendesen, 39 hetes terhes voltam.

Fajas nem volt es zart volt a mehszaj, amikor a korhazban megneztek. Ejfelkor folyt el a viz, 3kor magatol jott az elso fajas, egybol 3 percesek lettek es jo harom orat vajudtam csak mielott megszuletett a fiam. Nem kaptam oxytocint es semmi mast sem, magatol ment az egesz.

Egyebkent a korhazban azt mondtak, hogy elso szulonel burokrepedes es fajas nelkul kb 16-18 ora varakozasra szamithatok, mig beindul a vajudas, statisztika.

2016. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szivárgott és szépen beindultak a fájások is. Magától ment minden, 9 óra alatt született meg a fiam.
2016. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szivárgó magzatvízzel mentem be a kórházba, de akkor már 3 perces fájásaim is voltak. 6 óra múlva megszületett a fiam.
2016. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivárgott a vizem éjjel, reggel bementem CTG-re, bent tartottak mert aznapra voltam kiírva, szépen lassan szivárgott a víz, de vissza is termelődött. Délután elment a vizem hirtelen, teljesen zárt voltam, kaptam oxit amitől gyorsan 3 perces brutál fájásaim lettek, onnantól 7 óra volt mire kitágultam. Félidőben két ordítás között könyörögtem epidurálért amit a 6. órában meg is kaptam... addig alig tágultam valamit, de az EDA-tól 1 óra alatt kitágultam. Szerintem jobb lett volna oxitocin nélkül, lehet hogy tovább tart de talán nem fájt volna ennyire...
2016. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magától beindult
2016. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 7-kor kezdett szivárogni, de alig fájással és szinte semmi tágulással. A protokoll szerint 13.00-kor indítani kellett volna (állítólag), valamivel később (mert finoman tiltakoztam az oxi ellen) megrepesztették a burkot, és nekem attól szinte azonnal beindultak a fájások és a tágulás, fél hatkor már dajkáltam a kislányom.
2016. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem indult be a fájás,kaptam oxit de 5 óra alatt meg is lett onnantól hogy bekötötték.
2016. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!