Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a legolcsóbb baba-mama...

Melyik a legolcsóbb baba-mama kellékes weboldal?

Figyelt kérdés
A kórházi csomagot szeretném megrendelni nekem és a babának. Nézegettem a neten de elvesztem rengeteg van.

2023. márc. 12. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a legolcsóbb, ha te kiválasztod, hogy mire van szükségetek és milyenre, megveszed és összerakod.

Nem is tudtam, hogy léteznek ilyenek, de biztos nem valami csomagot vinnék az újszülött babámnak, amit valami idegen rakott össze.

2023. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szülés utáni betétet/pelenkát bármelyik drogériában, apás szülés szettet a patikában lehet venni, de sok kórházban lehet ott helyben is. Ezen kívül neked nyilván kell egy csomó cucc, pl. bögre, wc papír, de ezek úgysincsenek benne az ilyen csomagokban. Nekem ezek a jég betétek meg ilyenek abszolút nem hiányoztak, de ha borzasztóan szükséged lehet rá, akkor pár vizes törlőkendőt tegyél be egy tasakba, fagyaszd le és tadaa, jégbetét.

A babának pelust, textil pelust, törlőkendőt, ilyesmiket adnak ezekben a csomagokban. Szintén egy Rossmannban beszerezhető, ezek nem csak a kórházba, hanem amúgy is fognak kelleni. Érdemes belőlük nem 2 darabot venni a szülés utáni csomagban, hanem többet, esetleg több felét, amit ti használni szeretnétek. Ami nincs benne ezekben a csomagokban, de én nagyon ajánlom, egy eldobható pelenkázó alátét vagy dekubitusz lap magad alá, mert nem mindenhol cserélnek ágyneműt alattad.

Amúgy ugyanaz a termék különböző bababoltokban kb ugyanannyiba kerül. Inkább az a különbség, hogy pl. a Brendonban van egy termék, ami jó drága, ugyanaz a termék viszont máshol nincs. Akkor most a Brendon lehet drága bolt, mert az a körforgó abszolút nem ér annyit, de máshol nincs, el kell dönteni, hogy kell - e vagy sem. Ha konkrétan egy boltot keresel, szerintem a babaszafari egy egészen olcsó webshop és sok cucc van benne, szerintem onnan egész jól be lehet vásárolni.

2023. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csomagok drágák nagyon,külön jobban kijössz
2023. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes külön megvenni ezeket. Drágák és sokszor nem is biztos, hogy az van benne, amire valóban szükséged van.
2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is külön vettem, a gyereknek konkrétan 1 csomag 22 darabos 1-es pelust vittem, 3 textilpelenkát, 1 csomag nedvestörlőt és ruhákat meg plédet. Ezek kellettek, ezeket használtuk.


Ami még volt a kórházi listán, a svéd itatópohár, kiskanál elő sem kerültek.


Popsikrémet is vittem, de azt adott a kórház.


Érdemes letölteni a dm, rossmabn aplikáciot, abban is tudsz virtuális kártyát aktiválni és figyelni az app kuponjait. Ma pl a dm-ben vettem egy csomag 72 darabos pelust 4490 helyett 2999-ért.


Ruhákból meg vigyél 5-6 hosszú ujjú bodyt, 2-3 nadrágot+zoknit vagy olyan darabokat amiket szìvesen ráadnál, kezeslábast, 2 sapit, kiskesztyűt és plusz 1 kistakarót.


Szülés után azonnal rátették a magzatmázas kisfiamra a takarót meg a sapit, jó lett volna, ha van ezekből tartalék nálam.

2023. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, lehet, hogy lesznek kérdéseim.
2023. márc. 14. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemnél magam raktam össze. Ahogy a többiek is írták, jobb ha te állítod össze.
2023. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltak olyan dolgok, amit netről rendeltettek? Egy webáruházból esetleg többöl? Sajnos nehezen mozdulok ki 5 percenként pisilek. :S Nem igazán merek elindulni itthonról. Múltkor majdnem elájultam a boltban.
2023. márc. 19. 03:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindent kb. online rendeltem. Összecsoportosítottam úgy a dolgokat, hogy mindenhol elérjem a szállítási költséget és megrendeltem. Minden teljesen jó volt, azóta babával is mindent rendelek (most aztán végképp nincs időm másfél órát utazni egy baba boltig), de eddig semmi hátrányát nem éreztem. Ha nem jó, max vissza lehet küldeni, de nekem azt sem kellett soha. :)
2023. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!