Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az emag.hu oldalon...

Ficak92 kérdése:

Szerintetek az emag.hu oldalon lehet biztonsággal vásárolni? Egy Seiko női órát szeretnék venni, nem tudom garanciát adnak rá ? Vagy csak órás weboldalon vásároljak? Náluk a legolcsóbb. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Én múltkor nézelődtem órákat, az tűnt fel, hogy az emagon nem is olcsóbb sok esetben, mimt rendes szakboltban, de ilyen full külföldi helyekről érkezik. Ha valami baj van, nem tudom, hogy van a garancia. Én tuti nem vennék emagról órát, max ilyen 20 ezres Casiot játszósnak.
2020. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En eddig okosorat rendeltem az emagrol, meg egy-ket kisebb haztartasi gepet, es nem volt vele problemam. Azonban az igaz, hogyha vissza akarod kuldeni a termeket, akkor sok esetben elhajtanak azzal, hogy vedd fel a kapcsolatot az eredeti ceggel, mert ok csak arultak az oldalon a termeket, de egyebkent meg nincs kozuk hozza. Garanciat attol meg adnak, csak nyilvan nem mindegy, hogy javitas vagy csere eseten 3 hetet kell varni, vagy 3 honapot.
2020. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Emagról rendelhetsz nyugodtan, megbízható, és mindenre van garancia. Ahol a terméket látod az ára alatt van asszem, a garancia mennyisége. Többnyire 12 vagy 24 hónap szokott lenni
2021. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En megneznem az ALZA-t, mert ott garanciat vallalnak, es egyebkent szerintem mindenben lenyomjak a mediamarktot.
2022. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!