Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fél évvel császármetszés után...

Fél évvel császármetszés után még mindig ott van egy kis púp a vágás felett?

Figyelt kérdés
Az a pukli nem akar elmúlni. A vágas felett van. Kicsi, de látom. Olyan mintha egy második hasacskám lenne. Kis púposodás a vágás felett. Vajon rlmúlik? Mi lehet az? Hónapokkal ezelőtt a kontrollon nem mondtak semmit hogy baj lenne. De mar mindenen gondolkozok. Hogy most összenőtt valamivel v akármi..

2023. márc. 17. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én nekem lassan egy éve volt nekem meg felette tisztára be van “esve”szerintem ez csak járulékos veszteség. De biztosat csak orvos fog tudni mondani, ha aggaszt kérdezz meg egy szakorvost!
2023. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el szakemberhez hegkezelésre. #1 és a kérdező is. Segíteni fog.
2023. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most tavasszal megyek vissza a nődokimhoz aki műtött éves rákszűrésre, kíváncsi leszek mit mond
2023. márc. 17. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak nem szakterülete a hegkezelés, és a heggel kapcsolatos panaszok. Ezzel gyógytornász foglalkozik.
2023. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!