Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Három hét után még mindig fáj...

Három hét után még mindig fáj a császármetszes helye felülesnel, de még járásnal is. Normális ez? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Három hete császároztak, műtét közben derült ki hogy van egy ciszta a petefészkemen, amit el kellett távolítani az egyik petefészkkel együtt. Az első napokban erős fájdalmaim voltak, azt mondták amiatt, hogy ez egy dupla műtét. De most három hét után sem érzem, hogy sokat javulna a helyzet. Sosem voltam műtve azelőtt, szóval fogalmam sincs az operáció utáni felepulesrol sem.

Volt esetleg valakinek hasonló komplikációja és milyen volt a regenerálódás? Köszönöm a válaszokat 😊



2022. okt. 16. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég nagy műtét. Ráadásul dupla és egy petefészket ki is vettek. 3 hét rohadt kevés idő. Majd javulni fog nyugi. Sok réteget vágnak, izmokat húznak szét. Idő kell
2022. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy 2 hónapig ne hajlongjál és ne emelj.
2022. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Úgyszólván kettévágtak. Persze, hogy fáj.
2022. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Van egy császaros oldal, vonal van a nevében (ha kiírom, törlik)

Fizess elő a regeneráló programjukra. Ha írsz nekik emailt,tudnak szakembert ajánlani hegkezelésre a közeledben

2022. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a petefészek mutet miatt.. nekem volt ket csaszar es petefeszek mutet is. Ossze se lehet hasonlitani,pedig a cisztat nekem laparral hamoztak ki, csaszarnal meg kettevagtak, az megis csak 3-4 napig volt rossz,. Utana hajolgattam. A petefészek mutet utan eleg nagy fajdalmaim voltak, utana ket hetig otthon fekudtem, pedig ket napot voltam bent,de en olyan gyenge voltam, hogy a konyhaba epp ki tudtam maszni leulni a szekre. Mai napig nem tudom mitol. Szoval hetek kellettek ,mig a csaszarnal 3-4 nap. 🤷
2022. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy daganatot vettek ki, 2 hónapig nem tudtam hajolni, ülni egyáltalán, a vécére leülni egy rémség volt, az ágyból kikelni is. Aztán elmúlt. Sőt, vagy 3 hónapig nem éreztem vizelési ingert, néztem az órát, hogy 3 óránként menjek ki. Aztán visszajött az is.
2022. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem is fura volt, mert ami láttam a kórházban is a császáros lányokon, meg amilyen tapasztalatokat olvastam, hallottam, pár hét után mindenki tudott valamilyen szinten sétálni, hajolgatni, egyáltalán gond nélkül felállni az ágyból. Nagyon nehéz így ellátni a kicsit, a haj körüli dolgokat pedig nem is említeném, oda teljes mértékben segítségre van szükségem...
2022. okt. 17. 01:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb műtétből is tovább tartott a felépülés 3 hétnél. Normális szülésem is volt, 1 pici öltéssel varrtak össze, annak is vagy 1 évig éreztem a helyét, minden egyes leguggolásnál úgy éreztem,hogy a mentén az egy pici heg mentén fog szétszakadni az egész testem.
2022. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!teljesen természetes hogy fáj és nem tudsz hajolnimeg nehezen mennek a dolgok.A császár után kb 6 hónappal fogod azt oondani hogy hu már nem olyan fájdalmas,addig valami kindog zavarni fog.

Jobbulást neked:)

2022. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!