Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mindig adnak beöntést?

Még mindig adnak beöntést?

Figyelt kérdés
Szülés előtt van még beöntés?Mert hallottam nemrég olyat hogy talán már megszüntették és helyette valami kúp van.Nektek hogy volt?
2010. okt. 7. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem volt rá idő...

nem kaptam.


a deoec-en -debreceni klinika- beöntés volt hogy mostanság mi van azt nem tudom de azt igen hogy nem kötelező.

2010. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Pápán adnak az tuti /engem egyedül ez zavart a szülés előtt. Utána már nem érdekelt, volt nagyobb gondom is :D

2010. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Miskolcon is adnak.

Nekem a doki nem engedte, de adnak.

2010. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van, ahol adnak, van ahol kúp van, máshol semmi. A kórházi rutintól függ. Annyi biztos, hogy Kalocsán és Kiskunhalason adnak. Én 4xszültem, ebből 3x kaptam, 1x már nem volt rá idő.... Tudod, akkor amikor kaptam, ez volt a legkisebb gondom... Viszont, amikor nem kaptam, számomra volt kellemetlen, hisz a babával együtt jött más is... Tudom, hogy a kórházi dolgozókat nem zavarja, viszont engem nagyon zavart....
2010. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom én Budapesten fogok szülni de majd kiderül végülis nem az a lényeg(csak biztos kellemtlen).Köszönöm a válszokat
2010. okt. 7. 07:58
 6/21 anonim ***** válasza:
Kórházanként változik, kérdezz rá legközelebb. Balassagyarmaton se beöntés, se kúp se semi.
2010. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem adtak beöntést tavaly júliusban, nem lehetett választani mindenkinek adnak és kész. Egyébként nekem nem volt semmi bajom vele, az egészben az volt a legkellemesebb. Nem tudom a kúp milyen lehet mert még nem próbáltam, de vagy erre vagy arra szerintem mindenképpen szükség van mert senki nem szeretne szülés alatt bekakilni. Én legalábbis biztosan kérni fogok a következőnél is ha addigra már lesz választási lehetőségem. Most nem volt, de még egyszer mondom abszolút nem zavart a dolog.
2010. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én kaptam beöntést, azt hittem szörnyű dolog, de két fájás között ez volt a legkisebb gondom. Nem is érdekelt.

Azért is jó szerintem a beöntés, mert szülés után másnap nem kell kakilnod, ami lehet, megterhelő lenne, én legalábbis örültem, hogy nem kell nagyvécéznem. Elég volt a fájó gátseb.

2010. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték!(Pécsen szültem)Kértem, és szerintem is jó ha adnak, ahogy már előttem is írták, másnap nagy segítség, hogy nem kell "azzal" foglalkozni!:) És egyáltalán nem kellemetlen szerintem!
2010. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én még most fogok szülni, de én megkérdeztem a szülésznőt, h-h szokás. Kecskeméten kúpot adnak, nincs beöntés, azt mondta.

Üdv.:34+1 km

2010. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!