Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt adnak beöntést...

Szülés előtt adnak beöntést mindenképp?

Figyelt kérdés

Mi van, ha nincs idő rá, vagy csak elfelejtik?

A babával együtt a széklet is kijön a nyomástól?

Olyan kínos ebbe belegondolni, hisz bent lesz a párom is.


2010. nov. 18. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem mindenhol adnak. Van, ahol eleve nincs, máshol kúpot kapsz, megint máshol beöntést. Hogy mi van, ha nem kapsz? Igen, meglehet, hogy a baba tolhat magával a béltartalmat. Ez az eü. dolgozókat nem zavarja, láttak már ennél rosszabbat is. A párod meg nem hiszem, hogy olyan helyen fog állni, ahol ez látható lesz. Az apukákat általában az anya feje mellé állítják, hiszen odalent az orvosnak és a szülésznőnek lesz dolga :) Szóval ne nyugtalankodj emiatt!
2010. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha kapsz is beöntést akkor is ki fog jönni valamennyi széklet.

Mit kínos? Ez tök normális. Szerintem a párod nem ott fog állni ahol a baba kijön hanem melletted....vagy nem?

2010. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 8-kor mondta az orvos,hogy császár,fél 9-kor műtenek,és rohanni kellet még átpakolni a gyermekágyas kórterembe,közben jöttek a fájások is ezerrel,a szülészeten már vártak,hogy gyorsan gyorsan,mert mit fog szólni a tanár úr,ha nem leszek ott időben.És kaptam beöntést,azon izgultam,hogy minden kijöjjön belőlem időben,ne a műtőasztalon...
2010. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én az István Kh-ban szültem Pesten, nekem nem volt beöntés előtte. Szerintem ott nem alkalmazzák. De ne zavarjon ez a kérdés, úgy gondolom kisebb gondod is nagyobb lesz annál! :) És a vajúdás végén, amikor már nem sokára magadhoz ölelheted a babádat, ahogy ereszkedik lefelé a buksija, hasonlót fogsz érezni, mintha kakálnod kéne. És csatlakozom az előttem szólóhoz: a baba lesz a lényeg! (A páron nekem is a fejemnél állt, de nem bírta ki, hogy ne kiváncsiskodjon! :))
2010. nov. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se kaptam,nem csinálták meg azt mondták,hogy nincs rá idő(lett volna).Jön egy kis széklet is,de kit érdekelt akkor.Szerintem normális dolog.
2010. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem indított szülésem volt. Fél nyolcra mentem, de már hajnalban fenn voltam és az idegeskedés miatt a wc-t jártam. Mikor előkészítettek kérdezte az orvos, hogy volt-e ma széklet, mondtam, hogy ajjaj. Na így nem kaptam beöntést és a barna maci sem csúszott be hál isten szülés közben.
2010. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 3 szülésen voltam már bent,és mind 3nál jött széklet is,de ez senkit nem érdekelt,kb 3 msp alatt kicserélték azt a pelenkát,olyan gyorsan,h észre se lehetett venni szinte!
2010. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második szülésem annyira gyors volt, hogy már nem volt idő beöntésre. Nem kakiltam oda szerencsére.

Elsőnél volt beöntés, ott sem kakiltam oda.

2010. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!