Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon durva székrekedés...

Nagyon durva székrekedés császár után. Valami otthoni praktika van erre? Egyedül vagyok a kicsivel, nemtudok gyógyszertárba menni Nagyon nehezen jön ki, én meg nem merem a császár miatt erőltetni, rá adásul már aranyerem is van tőle úgy érzem

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Egyedulallo anya vagyok, csaszar utan masnappal mentunk haza, majd kovetkezo nap mentunk a boltba. Miert ne tudnal elmenni a patikaba ?

Vagy csak siman egy boltba venni pl. aszalt szilvat. Mas praktika erre nincs, erre kell valami.

Vagy ha ennyire nem akarsz kimozdulni, megkered a szomszedot vagy valami ismerost, hogy ugorjon el a patikaba neked.

2023. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgokup. Patikban recept nelkul kiadjak.
2023. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha durva szorulásod van jelezni kell az orvosnak mert bélcsavarodás is lehet!

Ne erőltesd mert utána lehet nem múlik el az aranyér! Otthoni praktika nincs erre sztem..Rostban gazdag kajákat kellene enni amiről kaptál papírt,nekem mondjuk ez se vált be.asszem laevolac a neve amitől tudsz székelni.

2023. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Dulcosoft nrkrm terhesség alatt is nagyon jó volt.

Én se tudtam volna elmenni a patikába főleg hogy emeleten lakunk lépcső van csak...

Vény nélküli dolgokat már webshopból is tudsz rendelni, ha nincs senki akit megkérj.

2023. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Sok folyadékot kell inni. Szoptatás miatt is, meg vérhígítás miatt se rossz. Egyébként van házhoz szállítás is létezik patikákból akár aznapra, de igazából amit írtak, elvileg nincs tiltva, hogy sétálgass egyet, sőt ajánlott az óvatos mozgás, hogy elkerüld a trombózist és az összenövéseket - persze nem tudom, milyen messze laktok bármitől.
2023. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az oké hogy sétálok de a babát kire hagyom mikor az apuka dolgozik?
2023. márc. 29. 11:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma már nem olyan kemény a széklet, de alig jön ki
2023. márc. 29. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elviszed magaddal :)

Miért hagynád valakire?

2023. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Belerakod a babakocsiba és eltolod a gyógyszertárig. Még lehet is bele kapaszkodni.
2023. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Viszed magaddal, miert is kellene akarkire hagyni ???

Ja, hogy apuka is van a kepbe, akkor nem ertem ezt a hisztit, mar bocs...

Ha csak nem sulyos beteg gyereked van, vagy csernobilban esetleg Alaszkaban laksz, hatalmas novemberi kod van a gyereket lehet vinni akarhova is szuletesetol kezdve. 🤦🏻‍♀️

2023. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!