Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem gyógyszertár...

Ajánlanátok nekem gyógyszertárban kapható, nagyon hatásos hashajtót, amit kismamák is bevehetnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek!

2020. szept. 8. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dulcosoft

Útifű maghéj

Kamilla tea

Hunyadi gyógyvíz

2020. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Inkább az orvost kérdezd meg. Nekem is egyszer volt ilyen problémám és nem igazán örült neki, hogy a patikában vettem hashajtót. Nem tesz jót a görcsölés.
2020. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kettesnek igaza van! Próbáld ki az aszalt szilvát sok vízzel. Az lazítja a székletet. (Vagy tejjel, de akkor garantáltan f**ni fogsz)
2020. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, nagyon szépen köszönöm, pont az a cél, hogy minél előbb és erősebben hasson!

Aszalt szilvát sosem ettem még, főleg nem tejjel, de ha ez állítólag tuti módszer, simán bevetem.

2020. szept. 8. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Van terheseknek való lekvár!

Tamarinlax a neve, garantáltan jó és lehet szedni bármikor .

2020. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki az 5-ös által említett Tamarinlax lekvárt ajánlotta, azt hiszem DM-ben vettük. De már a joghurtba kevert aszalt szilva és utifűmaghéj is használt.
2020. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem a magnézium hajt (magnosolv-ot szedek, de más készítmény is lehet hogy hajt), bár inkább rendszeres szedésre javaslom.
2020. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!