Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Törvényszerű, hogy szülés...

Törvényszerű, hogy szülés elötti napokba, hetekbe már rosszul érzi magát nagyon az ember?

Figyelt kérdés
39 hétben vagyok.Erős fájdalmaim már vannak,vizesedek,fáj a derekam,stb,de jövök,megyek,teszek,veszek, és nem panaszkodom.Tesóm szerint még soká szülök meg,mert nagyon jol tartom magam.Tényleg sokkal rosszabúl fogom érezni magam?törvényszerű mindenkinél?
2008. dec. 28. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenét törvényszerű! Nekem mindenki azt mondta, hogy időre vagy később jön a baba, mert túl jól nézek ki és nagyon fitt vagyok. Még a védőnőm is ezzel riogatott. Ehhez képest 5 nappal előbb jött a kisfiam, egy nappal előtte még a barátnőmmel pörögtem, max kicsit fáradtabbnak tűntem. Könnyű szülést neked!
2008. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem úgy volt, hogy kb. a 33.héttől nagyon kemény joslófájásaim voltak,aztán a kiírt nap elött egy héttel,volt egy nagyon jó napon.nem fájt semmim,szuperül éreztem magam.aznap este 11kor elfolyt a magzatvízem, hajnali 5kor jöttek a fájások,d.e.11re megszületett a kisfiam.

szóval aznap minden oké volt nekem.

sok boldogságot

5hós kisfiú anyukája

2008. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem! Én 2 nappal előtte még négykézláb felsúroltam az egész lakást, az orvosom meg nyugodt szívvel utazott vidékre továbbképzésre...8 óra múlva meg riasztották, jöjjön haza, mert 6 perces fájásaim vannak:)
2008. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
emberfuggo, egyaltalan nem torvenyszeru! orulj, szerencsés vagy! hasonlóan könnyű szülést!
2008. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Elég pörgös voltam mindig,és most is,talán kicsit fáradékonyabb vagyok,de remélem már nem húzom e miatt sokáig.azt hittem valami nagy fájdalmat kell szülés elötti időbe érezni.mert mindenki szerint jol tartom magam 39 hetes létemre.boldog uj évet mindenkinek,és boldog babázást.
2008. dec. 29. 08:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jöttem-mentem, vásárolgattam, barátnőztem még a szülés előtti napon. Aztán éjjel jöttek a fájások. Nem volt különösebb előjel.
2008. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülés előtti 2 hétben jobban voltam, mint valaha életemben:-)

Szóval egyáltalán nem törvényszerű. Nekem sem volt semmi, de semmi tünetem, csak nagy volt a hasam:-)

2008. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú, de irigyellek titeket :) mi most vagyunk 40+5 hetesek és minden bajom van... inkább nem részletezem :)
2008. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz!

Fogalmad sem lesz róla!

Én előtte nap még úszni voltam, jókat ettem, aztán éjfélkor arra ébredtem, hogy folyik a magzatvizem.

2008. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

(Maximum egy kicsit már nehezebben bírod a súlyod és vizesedik az arcod, kezed, de ez előfordulhat korábban is.)

Én pl. annyira elememben voltam, hogy sütöttem, főztem, mosogattam, mint egy őrült, mert jöttek hozzánk. Éjfélkor meg beindultak a fájások. De a fájásokat leszámítva a közérzetem nem volt rossz (nem volt hányinger, v. ilyesmi).

2008. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!