Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Negyedik gyerek után,aki...

Negyedik gyerek után,aki koraszülött lett,jelentkezhet szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés

Szülés után egy héttel kezdodott nalam..

Vannak fizikai tünetei?



#szülés #koraszülés #Szülés utani depresszio
2023. ápr. 2. 13:44
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

2 hónapja tart de már egyre enyhébb..

Mindig rám jon a szorongás és a felelem meg panik rohamaim is voltak sokaig

2023. ápr. 2. 13:45
 2/48 A kérdező kommentje:
Most meg semmi kedvem nincs semmihez. Mar nevetni se tudok
2023. ápr. 2. 13:45
 3/48 A kérdező kommentje:

Nehezen alszok el,nem érzem hogy almos lennék de reggel viszont alig birok fel kelni.

Állandoan csokit ennék ... remegek minden bajom van .. és mar nem tudom hogy mit cs8naljak hogy elmuljon..

2023. ápr. 2. 13:48
 4/48 A kérdező kommentje:
Már az is megfordult a fejembe hogy így minek élek..
2023. ápr. 2. 13:50
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szakember minél hamarabb. Ha csak picit is érzed azonnal kell menni. Ezek nem enyhe tünetek. Senki nem fog kinevetni, vagy bántani, de menj el szakemberhez akár tb alapon.
2023. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy a koraszülés váltha

Tta ki nálam?

Olyan tunetem is van hogy el kezdek sírni halál félelmem van és azt mondogatom magamba hogy én meg fogok halni és nem láthatom felnöni a fiamat,szúr a szívem,gombóc van a torkomba. Citromfű

Tea valamennyire segít. Ilyen durva tunetei lennének?

2023. ápr. 2. 13:59
 7/48 A kérdező kommentje:
Nyugtatót nem szeretnék szedni
2023. ápr. 2. 13:59
 8/48 A kérdező kommentje:
Egyszer korhazba is kerultem,ki vizsgaltak nem talaltak semmit es panikbetegseget irtak a papiromra
2023. ápr. 2. 14:01
 9/48 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mi a kérdés?🤦‍♀️ ezelőtt is pánikbeteg voltál...
2023. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen tünetei is lehetnek. Lehet a koraszülés, de lehet, hogy amúgy is kijött volna. Nem számít, hogy háromszor nem volt. Sajnos borzasztó nagy stigma van a gyógyszereken, pedig a legeslegtöbb esetben segítenek. Az tényleg nem jó, ha a pszichiáter 5 perc után felírja aztán mehetsz a dolgodra, de terápia mellett igenis helye van a depresszió kezelésében. Szóval kérlek, menj el szakemberhez. Van valaki akivel tudsz beszélni férjeden kívül? Anyukád, testvér, baratnő?
2023. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!