Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig intimtornáztál,...

Mennyi ideig intimtornáztál, mire elmúlt a vizelet inkontinenciád? (Szüléskor szerzett)

Figyelt kérdés
Melyik tornát csináltad?

2023. ápr. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Haaaat nekem gyerekoromban volt ezzel gond.

Fogalamam sincsen h milyen volt, vagy mi a neve. Pisiles kozben kellett mindenfelet csinalni.


Mikor felnotkent elem kerult a Kegel gyakorlatok es a intimtorna akkor kiderul h ezt mar vagy 30 eve muvelem. 😁


Olyan gyakorlatokra emlekszem h pisiles kozben kellett abbahagyni es ujra pisilni. Tartani es engedni. Valtozo h milyen ritmusban. A lenyeg az volt h ne a labam szoritsam ossze olyankor..meg varni es tartani a pisit h meddig birom. Asszem 2 hetet voltam bent es napi 3-4x tuti eljatszottuk ezt a noverkevel. 7-8 eves voltam.


Igazabol ahogy megneztem a kristont es a kegelt eleg hasonlok.

2023. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapra rá már odafigyelni sem kellett köhögéskor..



De a következő terhességnél màr 24 hetesen kell figyelnem, amit lehet csibálok is gyakorlatokat ( pisiléskor megállîtós stb)

2023. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ha reerzel h hogyan iranyitsd az izmokat odalent akkor aztar napkozban is barmikor lehet.


Pl mosogatas kozben 2percig vagy szoptatas alatt, vagy barmikor amikor eszedbe jut. Nem lell orankent eleg napi 2-3x par percre

2023. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos a kislányom. Az első 2 hónapban volt csak gond (gondoltam én). Nemrég elkezdtem újra edzeni és hát az ugrálós gyakorlatoknál még akadnak problémák sajnos... Ezeket kerülöm, amíg nem rendeződik, de szerencsére a mindennapi életben (köhögés, tüsszentés, nevetés, akármi) már nagyon régóta nem befolyásol. Az intim tornát gyorsan elhagytam, mert azt hittem már minden oké (tudom, akkor sem árt). Amióta tudom, hogy nem rendeződtek azért még a dolgok 100%-ban, azóta egynap többször megcsinálok pár gyakorlatot.
2023. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!