Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek szülés miatt...

Volt valakinek szülés miatt vizeletelakadása?

Figyelt kérdés
1 hónapja szültem, több komplikáció lett belőle, de ami most a legzavaróbb, hogy azóta sem tudok magamtól pisilni, nem érzem az ingert, úgyhogy katétert kaptam. Volt esetleg valakinek hasonló? Mivel lehetne elősegíteni a gyógyulást? Tapasztalatokat várok!

2018. febr. 27. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha méhsüllyedés okozza, szerintem lehet, hogy meg kéne próbálnod első körben gyógytornászt kérni.

[link]

2018. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm van most ugyanígy, pár napja szült és emiatt nem mehetnek még haza a kh-ból. Most jön neki egy ultrahang, a többit még nem tudni.De azt hiszem, ő császáros volt!
2018. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Megoldódott valahogy a problémád február óta? Nem rég szültem én is, és hasonló problémám jelentkezett.
2018. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!