Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki pszichiáteri javaslattal...

Aki pszichiáteri javaslattal császármetszéssel szült, tudna segíteni akár itt, akár privátban?

Figyelt kérdés
Kérlek senki ne kezdje el mondani, hogy dolgozd fel inkább a félelmeid. Az első gyerekem természetes úton született, mikor jöttek a tolófájások, akkor épp nem nézett be a szülésznő, én pedig nem ismertem fel, hogy az az, csak vonaglottam az ágyon. Mire bejött egyből mondta, hogy szülünk. Akkor már nem voltak fájásaim, úgyhogy az orvos ököllel nyomta ki belőlem a babát. Annyira fájt, hogy elájultam, szülés után lila, kék volt a hasam. Én ezt még egyszer nem szeretném, utána depressziós lettem a rossz szülésélmény miatt. Most ugyanabban a kórházban kéne szülnöm, ráadásul nagyon természetes pártiak. Szóval abban is kérnék segítséget, hogy mehetnék másik kórházba? Tudnátok javasolni személy szerint pszichiátert? A papírt kinek kell majd oda adnom?

2023. ápr. 3. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Nálam a császárnál mielőtt kivették a lányom belekönyököltek a bordáimnál,gyomromnál fent jó sokáig többször,de úgy hogy levegőt alig kaptam, utána azt hittem elhányom magam, kértem vesetálat is,öklendeztem, amúgy ezt nem tudom miért csinálták vagy másnak is volt-e. Én amúgy inkább fordítva vagyok, sürgős császárom volt, és félek hogy a másodiknál nem lesz hüvelyi (más ok miatt is), mert engem ez viselt meg,hogy fent vagyok de felvágnak és cincálnak, érzem ahogy ott matatnak. Amúgy mindkettőnél lehet nagyon rossz,de amíg bent voltam 6 napot,volt olyan is aki hüvelyinél szakadt meg stb.,de még aznap is már könnyebben mozgott mint én a 6.napon, felülni alig ment. Én azalatt a 6 nap alatt rengeteg új szobatársam volt,de csak a császárosokat láttam úgy sétálni,hogy a falat fogják. Persze ez semmit sem jelent,ez nem releváns. Különben ettől függetlenül azt nem értem, miért ne dönthetnek erről az anyukák,hogy szeretnének szülni,de talán egyszer belátják. Nőgyógyászod nem kérdezted esetleg hátha valahogy megoldható lenne?
2023. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjuk már ezt, hogy kinek milyen természetes szülésélménye volt... Lutri az egész. Senkire nem lenne szabad ezt a poklot ráerőltetni. Ha a Kérdező úgy gondolja, inkább császármetszés útján szülne, engedjétek már meg neki, hogy ő döntsön!


Egyik sem könnyű.

2023. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Meg nem is nekik kell dönteni.
2023. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Én császár párti vagyok, mindig is az voltam. Császárom volt, szerencsére indokolt volt. Nekem is belekönyököltek a hasamba többször is, viszonylag hosszú ideig, és nagyon kellemetlen érzés volt. Hányinger nekem azután volt, miután műtét után mikor már varrtak össze adtak be valamit intravénásan, nem emlékszem már mi volt, azt mondta az asszisztens, ne ijedjek meg, ettől úgy érezhetem, mintha ülne valaki a mellkasomon. Első felállás után szédültem, de nem a fájdalomtól, a másik császáros szobatársam is megszédült. Kicsit visszaültem az ágyra, aztán felkeltem megint, utána jó volt. A fájdalom fele olyan rossz sem volt, mint amiket itt olvastam róla. Én pl műtét után egyből tudtam ülni, ahogy kiment az érzéstelenítő, a simán szült szobatársaim pedig nem.
2023. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
A 2-es valaoszdra kerdezo: nekem surgossegi csaszarom volt altatasban mert levalt a lepényt. A fiamat nem is lattam 16 oraig. Keltes utan eleg hamar toltak is fel az őrzőbe kb magamról nem tudtam. Eleg szarul emeltek at ágyból ágyra es nyögtem egyet. Erre a nover: fogjam be a számat mit kell üvölteni… na szoval errol ennyit es akkor meg nem is meséltem el mindent..
2023. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
11# vagyok. Nem tudom amúgy mi lepontozni való van abban,hogy leírom szubjektíven én hogy éltem meg,majd odaírom,hogy jó volna,ha az anyák dönthetnének ebben,hogy hogy szeretnének szülni,mert teljesen megértem a kérdezőt. De igazából mindegy.
2023. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Marmint arra irtam hogy tudnak bunkók lenni barmelyik szituációban 15 voltam
2023. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem császárom volt és minimális fájdalmaim voltak utána, csak hogy pozitívat is hallj. Se könyöklés, se megalázás, se elfertőződött seb, se fejfájás.
2023. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%
2 császárom volt. Már most azért félek, hogy ha lesz 3. akkor ne erőltessék rám a sima szülést. Bevallom, nekem ez a könnyebb út volt. Nagyon könnyű!! Nekem legalábbis biztos. Hülye lennék simán szülni.
2023. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Sztm sincs gond a császárral, pláne ha tervezett.
2023. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!