Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki pszichiáteri javaslattal...

Aki pszichiáteri javaslattal császármetszéssel szült, tudna segíteni akár itt, akár privátban?

Figyelt kérdés
Kérlek senki ne kezdje el mondani, hogy dolgozd fel inkább a félelmeid. Az első gyerekem természetes úton született, mikor jöttek a tolófájások, akkor épp nem nézett be a szülésznő, én pedig nem ismertem fel, hogy az az, csak vonaglottam az ágyon. Mire bejött egyből mondta, hogy szülünk. Akkor már nem voltak fájásaim, úgyhogy az orvos ököllel nyomta ki belőlem a babát. Annyira fájt, hogy elájultam, szülés után lila, kék volt a hasam. Én ezt még egyszer nem szeretném, utána depressziós lettem a rossz szülésélmény miatt. Most ugyanabban a kórházban kéne szülnöm, ráadásul nagyon természetes pártiak. Szóval abban is kérnék segítséget, hogy mehetnék másik kórházba? Tudnátok javasolni személy szerint pszichiátert? A papírt kinek kell majd oda adnom?

2023. ápr. 3. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Miből gondolod hogy a császár könnyebb?
2023. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De szerintem még nem ájult el senki a fájdalomtól, lett depressziós az orvos megalázó mondataitól, mikor pl fel kellett állnia a császáros sebbel. Az teljesen más szituáció mint mikor félsz, hogy eltörik a bordáid, vagy úgy egyáltalán nem érted miért kell öklöst kapnod amiért nincs fájásod. Miert nem műtenek meg akkor kíméletesen?
2023. ápr. 3. 17:23
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, semmi sem garantálja hogy a császár jobb lesz. Nekem az után volt kék-zöld a hasam másfél hétig, plusz a vérhígítók.


Amúgy meg, két módja van: vagy elkezdesz állami pszichológushoz járni, vagy elmész magánba aki egy alaklom után is ad papírt.

2023. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Na, mindjárt kapsz 54 oldalnyi választ, hogy mit képzelsz, miért gondolod, hogy a császár könnyebb, bezzeg ők a császárral mennyit szenvedtek, hüvelyi szülésnél pedig két köhögéssel meg is volt a gyerek, észre sem vették... :D

Vagy majd jön a császárfóbiás, hogy őt kb. élve boncolták a császár alatt és a mai napig emiatt jár terápiára.


Ne kérdezz itt ezzel kapcsolatban, nem éri meg. Keress fel magánúton egy pszichiátert (!), ő majd segít, eligazít.

2023. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

De szerintem még nem ájult el senki a fájdalomtól


Ohh dehogynem. Itt vagyok én. Egyszer mikor felállítottak, meg egysze mikor a wc-n ültem és kisugárzott a fájdalom.


Nem mondom hogy mindenkinek ilyen, de elég sok negatívat hallottam. Amúgy meg, de, az orvosok és ápolók eléggé lesajnálóak az olyan császárosokkal akiknek nincs rá komoly egészségügyi oka.


Persze, nem mondom hogy ne próbáld meg ha téged ez megnyugtat, de arra készülj fel hogy nem biztos hogy könnyebb lesz.

2023. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

"Amúgy meg, de, az orvosok és ápolók eléggé lesajnálóak az olyan császárosokkal akiknek nincs rá komoly egészségügyi oka."

Ja, ezt majd Mucika dönti el az ápoló okj-val, hogy kinek volt komoly indoka a műtéthez, és kinek nem. Lesajnálás helyett lehet, hogy inkább a munkájukkal kéne foglalkozniuk.

2023. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Azért a második szülésnél a kitolási szak sokkal könnyebben szokott menni, mint az első szülésnél. Attól, hogy az első ilyen élmény volt, attól még a második valószínűleg simán megszületik hasbakönyöklés nélkül is.

Inkább menj másik kórházba, mert ahol hüvelyi szülésnél parasztok veled, ott a császárnál is azok lesznek ám.

2023. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Állítólag a kórház és az ott dolgozók jók. A Szent Imréről van szó amúgy. Dr. Demeterről.. azóta látom mások se vannak jó véleménnyel róla a stílusa miatt. És sajnos még mindig ott dolgozik. Talán kevésbé félnék ha 100%, hogy nem futnék belé második szülésnél is :(
2023. ápr. 3. 17:38
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

7. ez általanosítás.. nekem pl sokkal nehezebb volt a kitolás a második gyereknél, mint az elsőnél.


Kérdező, sztem keress meg egy orvost inkább. Biztos mindent lehet csak akarni kell.

2023. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is menj el magánba. Itt csak a kritikát kapod
2023. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!