Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki pszichiáteri javaslattal...

Aki pszichiáteri javaslattal császármetszéssel szült, tudna segíteni akár itt, akár privátban?

Figyelt kérdés
Kérlek senki ne kezdje el mondani, hogy dolgozd fel inkább a félelmeid. Az első gyerekem természetes úton született, mikor jöttek a tolófájások, akkor épp nem nézett be a szülésznő, én pedig nem ismertem fel, hogy az az, csak vonaglottam az ágyon. Mire bejött egyből mondta, hogy szülünk. Akkor már nem voltak fájásaim, úgyhogy az orvos ököllel nyomta ki belőlem a babát. Annyira fájt, hogy elájultam, szülés után lila, kék volt a hasam. Én ezt még egyszer nem szeretném, utána depressziós lettem a rossz szülésélmény miatt. Most ugyanabban a kórházban kéne szülnöm, ráadásul nagyon természetes pártiak. Szóval abban is kérnék segítséget, hogy mehetnék másik kórházba? Tudnátok javasolni személy szerint pszichiátert? A papírt kinek kell majd oda adnom?

2023. ápr. 3. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Program császárom volt, én akartam így. Lehet lepontozni :D

Életem legjobb döntése volt. A lehető legjobb szülésélményem volt, minimális fájdalommal, gyors felépüléssel.

Hihetetlen, hogy még manapság is képesek emiatt egymásnak ugrani, hogy ki hogy akar szülni. Senkinek semmi köze hozzá, hogy a másik hogy akar szülni, és miért.

Külföldön a nő választhat is, indok nélkül. Mivel az ő teste, az ő döntése.

Csak Magyarországon van ebből cirkusz. Itt, ahol még választott orvosod se lehet, és még akkor se mehetne be a szülésre, ha épp ügyeletes. Zseniális a rendszer!

2023. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alatt a kerdes alatt pont senki nem ugrott egymásnak ezt vagy azt bizonyítva. A csaszarosok leírtak jog azert abban az esetben is érheti megaláztatás a kismamát es lehet rossz élmény az egesz szules. Igazabol történeteket irtak, nem a tutit mondtak meg hogy márpedig ne kerdezo. Csak sokan abban is a megmondját meg a közeledést látják amiben nincs. Ergo akkor soha ne tegyen fel senki ilyen kérdést es senki ne irja le nala mi volt.
2023. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt csinálják.. valaki feltesz egy kérdést, többen válaszolnak full normálisan, erre jön valaki aki elkezd károgni hogy itt mindenki károg.. nem is értem...
2023. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!