Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS Kell Sos orvos vagy...

SOS Kell Sos orvos vagy normális?? Március 25.en született a 3.gyermekem. (első császár) amióta hazajöttem a kórházból, elkaptam valami vírust a gyerekeimtől. Bővebben lent....

Figyelt kérdés

Köhögésnél igyekeztem leszorítani a lehető legjobban a sebem, ahogy a kórház javasolta,de sajnos elég sokszor nem sikerült. Fulladva köhögök hanyàsig.

Viszont ma vettem észre, hogy a külső varrat felett kb 4-5centivel, belül lett egy kb 6centis csomó, ami érintésre fájdalmas.Lehetseges hogy kiszakadt volna a belső varrat? Menjek vele sos orvoshoz? Vagy ez normális lehet?

Köszönöm



2023. ápr. 5. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj vele orvoshoz, mint hogy gond legyen! Egyébként nem hangzik jól
2023. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A varrat nem hiszem h szétszakadt volna (akkor nem lenne ott csomó) De mutasd meg dokinak még ünnep előtt
2023. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Az szinte biztos hogy a belső varrat nem szakadt ki, de valami folyadék ott összegyűlt valószínű, ami semmiképp sem jó. Menj be vele ma a szülészetre, legalábbis nálunk ha 6 héten belül panasz van,oda kell visszamenni. Zárójelentéseden rajta lesz panasz esetén hova kell menni.

A köhögéshez pedig valószínű semmi köze.

2023. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Én is visszamennék vele.
2023. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!