Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Haragszom a gyerekeimre...

Haragszom a gyerekeimre amiért kiszivjak az eleteromet, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve teljesen amiért így érzek :(

Mindegyik gyerekemmel megjartam a poklot a nem alvással. Most a kicsi 11 óta fenn van. Én meg 11kor fejeztem be a mosogatast és mentem aludni.

Ha jobban alvos napok vannak semmi ilyen jellegű problémam. De ha tartósan nem alszunk egyszerűen meg tudnék bolondulni.

Iszonyatosan haragszom ilyenkor hogy miért jó ez. Ez a természet rendje. Számomra egy jó baba hagyja pihenni át anyját. Miért nem ebbe az irányba ment az evulucio.

Azt hittem jobb lesz a masodikkal. De úgy tűnik ez a keresztem :(


2018. jan. 10. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Te jó ég! Nem vagyok egyedül! Képzeld az én 1.5 évesem augusztus vége óta nem úgy alszik ahogy kellene, akármit is csinálok semmi sem válik be.

Tegnap reggel 9 előtt néhány perccel aludt el és fél 2 után kelt fel délután. Este fél 8 előtt aludt el és 22 előtt ébredt és azóta is fent van. Én nem haragszok rá, sajnos meg kellett szoknom ennyi idő után, de persze van, hogy elszakad a cérna és besokallok. Nem tudom mit tehetnék, hogy normális időben aludjon, mivel ha betölti a 2 évet bölcsibe fog menni és persze nem normális dolog ez az össze-vissza alvás. Szóval megértelek! Tanácsot nem tudok adni, csak gondoltam megírom, hogy nem vagy egyedül.

2018. jan. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van napirend? Sok levegozes? Mikor furdeted? Nincs nagyon meleg?
2018. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!