Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi jött be hogy megindul...

Kinek mi jött be hogy meginduljon a szülés? Milyen praktikák vannak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
szex, nekünk működött
2010. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szülés elötti nap ablakot pucoltam!na de nem egyet, hanem az egész házban minden ablakot!na nem azért, hogy meginduljon, hanem hogy be tudjunk költözni!de nekem másnap megindult!
2010. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon akartam szülni, úgyhogy elmentem bevásárolni, két teli szatyorral jöttem haza, majd kitakaritottam a lakást, folyt rólam a viz (30fok volt), majd pedig megfőztem. Este jöttek a fájások. :)
2010. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valami intenzívebbet csinálj...én sokat buszoztam-jöttem-mentem.vásároltam és a boltban ment el a vizem :D de a szex is állítólag beindítja...
2010. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aham...szóval munka munka...! Tegnap én is hazahoztam egy jó nagy szatyrot, és megmondom öszintén féltem hogy valami baj lehet...! De akkor azon kivül hogy beindulhat semmi más:)!
2010. okt. 8. 15:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is sokat mozgok...! Nem nagyon állok meg csak este...
2010. okt. 8. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Fáraszd ki magad rendesen, amennyire csak tudod. Én még táncikáltam is.... :))
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
menjek dizsibe?:D:D:D
2010. okt. 8. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be semmi. Már mindennap végig takarítom a lakást, mosok, vasalok, boltba megyek de semmi. Ma töltöttem a 41 hetet. :)) De már most nagyon szeretnék szülni.
2010. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinten ma 41 hetes s mar en sem bannam ha kimozdulna
2012. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!