Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farkaséhség lehet a szülés...

Farkaséhség lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés

Valakinek esetleg valami ilyen tapasztalat?

38+4hetes kismama vagyok és tegnap kezdődött, ma tetőződik a kínzó éhség! :(


2023. ápr. 12. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen ezen a környéken, de a szülés nem indult meg.
2023. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

38+4 hetesen már kb minden a szülés előjele :) Kérdés, hogy mennyivel.

Amúgy nálam a farkaséhség a terhességeim alatt hullámokban jött. Sajnos vagy sem, sosem volt összefüggésben a későbbi szüléssel.

2023. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs hozzá köze. A székrekedés megszűnése (esetleg hasmenés) viszont egy megbízható előjel, arra érdemes figyelni.
2023. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig alig tudtam enni az elejétől kezdve. Most meg mintha valami túlélésbe kezdtem volna :)))
2023. ápr. 12. 18:29
 5/8 A kérdező kommentje:
És pont eddig hasmenéssel küzdöttem, most pedig a székrekedéssel. Így a falással egyben nem kellemes.
2023. ápr. 12. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen én este 6-tól zabaltam, elotte ment a hasam. Éjfélkor már a szuloszoban voltam és ott ki is hánytam vajúdás kozben mindent 🤣 4 órára megszuletett
2023. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szülés előtti 2 nap nem bírtam szinte semmit enni, úgy éreztem, hogy vagy a kajának vagy a babának van bent hely.
2023. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan ettem mindkét szülésem előtt, nem volt farkaséhség szülést megelőzően.

Sőt, egyik babámnál inkább étvágytalan voltam a szülés napján bár az igaz, hogy volt vagy 40 fok kint.

2023. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!