Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár magánban....

Programozott császár magánban. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig minden ismerősöm azt mondta, a császár sokkal jobb és gyorsabb a felépülés és őszinte leszek, nekem szimpatikusabb és kiszámíthatóbb, mint a hüvelyi.

2023. ápr. 9. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
85%
2 császároj vagyok túl, bármit megadnék higy a 3. simán szülessen, de sajnos nem lehet. Épp tegnap beszélgettem egy ismerősömmel, szült mindkét módon. Azt mondta csakis a sima szülést választaná újra. Igaz nagyon fájt, de a felépülést össze sem lehet hasonlítani. Amint meglett a pici, minden fajdalomnak vége. Császár után akkor jön a neheze, mindamellett egy újszülöttet kell ellátnod. Nem is beszélve a hosszútávú következményekről.
2023. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
64%
Sztm császár, de kinek mi.
2023. ápr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
84%
Egyen függő. Anno én császárral szültem. Másnap már mintha semmi se történt volna, úgy setalgattam. Egy pillanatig sem volt semmi problémám. A szintén csaszaros szobatarsaim többsége napokig szenvedett.
2023. ápr. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
94%

A sima szülés közben fáj, a császár meg utána. Logikusan nagyobb szívás a fájdalom akkor, amikor már el kell látni egy újszülöttet.


Mivel nincs két egyforma szülésélmény, van, akinek a sima, van, akinek a császár volt extrém rossz/jó élmény, példa mindenre akad.


Viszont az elég elgondolkodtató, hogy aki mindkettőt próbálta, nagyjából mind azt mondja, inkább 10 természetes, mint 1 császár.

2023. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
91%
Hány ismerősöd próbálta mindkét fajta szülési módot, hogy ilyen bártan nyilatkoznak?
2023. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, én rettegtem hogy császárom legyen.
2023. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 NTBS ***** válasza:
13%
Ez attól függ, hogy milyen az anyuka.
2023. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Csak utólag fog kiderülni.
2023. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
100%

Előre nem tudod neked melyik lesz könnyebb. Én természetesen szültem,és szülés után 2-3 órával már törökukesben ültem az ágyon, nem volt gatmetszes, így nekem nem fájt semmim, csak fáradt voltam.

Azthittem jobban meg fog viselni,es nagyobb fájdalomra számítottam.

De pl. A nővérenek nagyon rossz élmény volt.


Sokan elfelejtik, hogy a császáros szülés egy nagy hasi műtét.De hallgass a megérzésedre, és úgy dönts.

2023. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer szültem természetesen úton, s mindkét esetben amikor a kórházban voltam, voltak császáros anyukák, akik borzasztón szenvedtek. Napokig szinte egyáltalán nem tudtak felkelni. Persze vannak kivételek is, egyik barátnőm például elég jól bírta. Viszont mondta, hogy maga a felépülés nehezen ment, sokat szenvedett még otthon is. Nekem rizikós volt, hogy császároznak a szemem miatt, nem igazán szerettem volna, hiszen az mégiscsak egy műtét.
2023. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!